Депутати Львівської міськради затвердили зміни до бюджету

16:05 29 червня 2017 р.

На сесії ЛМР збільшили видатки управлінню комунальної власності.

У Львівській міськраді повідомили в четвер: «Сьогодні, 29 червня, під час пленарного засідання Львівської міської ради депутати проголосували за ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік». Відповідну ухвалу підтримало 38 депутатів».

Як повідомив директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук, запропоновані зміни були обговорені профільними депутатськими комісіями – фінансовою і бюджетною. Зокрема, депутати Львівської міськради спрямували залишок коштів освітньої субвенції з державного бюджету в сумі 119,8 тисячі гривень на заробітну плату та нарахування на зарплату працівникам загальноосвітніх навчальних закладів, а залишок медичної субвенції з державного бюджету в сумі 570,1 тисячі гривень – лікарням та поліклінікам Львова на забезпечення медикаментами пільгових категорій населення.

Депутати Львівської міськради також здійснили перерозподіл видатків, передбачених в міському бюджеті Львова на 2017 рік. У тому числі: збільшили видатки загального фонду управління архітектури та урбаністики на 2293,2 тисячі гривень на премії переможцям конкурсів, організацію та проведення передпроектних консультацій, нарад, семінарів з метою обговорення та розроблення пропозицій внесення змін до Генерального плану Львова та організацію інших консультацій за рахунок зменшення капітальних видатків бюджету розвитку, а також збільшили видатки управлінню комунальної власності на суму 248 тисячі гривень на заробітну плату на нарахування на зарплату для чотирьох додаткових штатних одиниць за рахунок  видатків, передбачених на коригування міжбюджетних трансфертів.

Про це повідомили сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу