Депутати Львівської міськради затвердили зміни до бюджету

16:05 29 червня 2017 р.

На сесії ЛМР збільшили видатки управлінню комунальної власності.

У Львівській міськраді повідомили в четвер: «Сьогодні, 29 червня, під час пленарного засідання Львівської міської ради депутати проголосували за ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік». Відповідну ухвалу підтримало 38 депутатів».

Як повідомив директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук, запропоновані зміни були обговорені профільними депутатськими комісіями – фінансовою і бюджетною. Зокрема, депутати Львівської міськради спрямували залишок коштів освітньої субвенції з державного бюджету в сумі 119,8 тисячі гривень на заробітну плату та нарахування на зарплату працівникам загальноосвітніх навчальних закладів, а залишок медичної субвенції з державного бюджету в сумі 570,1 тисячі гривень – лікарням та поліклінікам Львова на забезпечення медикаментами пільгових категорій населення.

Депутати Львівської міськради також здійснили перерозподіл видатків, передбачених в міському бюджеті Львова на 2017 рік. У тому числі: збільшили видатки загального фонду управління архітектури та урбаністики на 2293,2 тисячі гривень на премії переможцям конкурсів, організацію та проведення передпроектних консультацій, нарад, семінарів з метою обговорення та розроблення пропозицій внесення змін до Генерального плану Львова та організацію інших консультацій за рахунок зменшення капітальних видатків бюджету розвитку, а також збільшили видатки управлінню комунальної власності на суму 248 тисячі гривень на заробітну плату на нарахування на зарплату для чотирьох додаткових штатних одиниць за рахунок  видатків, передбачених на коригування міжбюджетних трансфертів.

Про це повідомили сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу