Депутати Львівської міськради затвердили «Стратегію поводження з ТПВ»

14:20 29 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Заступник міського голови Андрій Москаленко запевнив: «Львів стане першим українським містом, яке долучиться до «Zero waste».

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 29 червня: «Сьогодні на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутати затвердили «Стратегію поводження з твердими побутовими відходами». Також прийняли проект ухвали про затвердження концепції сортування твердих побутових відходів у Львові».

«Як повідомив заступник міського голови з питань розвитку Львова Андрій Москаленко, Львів стане першим українським містом, яке долучиться до «Zero waste». За словами заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка, ключове завдання стратегії – формулювання позиції ЛМР щодо твердих побутових відходів у Львові», – поінформували також у міськраді.

Заступник міського голови Андрій Москаленко запевнив: «Стратегія передбачає те, що Львів стане першим українським містом, яке долучиться до ініціативи «Zero waste». Завдання – перехід від економіки «використай та викинь» до економіки замкнутого циклу. Завдання стратегії – запропонувати чітку логістику щодо кожної із сміттєвих фракцій. Ключовий акцент – на мінімізації та збереженні матеріалів, замкнених ресурсних циклах, дизайні продукції, тривалому/повторному використанні та вторинній переробці».

Чиновник також конкретизував: Долучення до «Zero waste» означає, що ми змінили своє ставлення у підході до твердих побутових відходів, тобто ми від сьогодні розглядаємо тверді побутові відходи як управління відходами та управління ресурсами. Зокрема, цією ухвалою ми передбачаємо близько 30-ти різних заходів, які до кінця 2019 року дозволять скоротити кількість твердих побутових відходів на одного мешканця як мінімум на 30%».

Чиновник також зазначив: «Це стосується того, щоб кожна установа розробила свій план мінімізації відходів: у кожній установі, яка надає зовнішні послуги, мало б бути декілька контейнерів для пластику, скла, вторинної сировини. Також, має бути підтримка пунктів збору вторинної сировини і великий акцент на мінімізацію відходів до того, як вони стають відходами».

У міськраді повідомили також: «Депутати прийняли проект ухвали про затвердження концепції сортування твердих побутових відходів у Львові. Проект прийняли із редакційними правками до ухвали – як зазначила голова постійної комісії екології та природокористування Ірина Оршак, необхідно передбачити відповідні кошти на зміни до бюджету на 2017 рік, а також встановити часові рамки – з 2017 до 2019 року».

Андрій Москаленко зазначив: «Ухвала, яка була ініційована головою комісії Іриною Оршак, передбачає сортування відходів та суху і мокру фракцію, а також при вторсировині на пластик і різні фракції». 

«Презентацію стратегії та повний текст ухвали про затвердження Стратегії поводження з твердими побутовими відходами у Львові можна переглянути в додатку», – повідомили також  сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу