Депутати Львівської міськради затвердили програму модернізації ліфтів

17:20 8 червня 2017 р.

У четвер, 8 червня, на пленарному засіданні сесії ЛМР прийняли рішення про затвердження «Програми технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я Львова на період 2017-2023 роки».

У прес-службі Львівської міськради розповіли сьогодні, 8 червня, де також поінформували: «Як повідомляє департамент житлового господарства та інфраструктури, ліфтове обладнання з року в рік старіє. Ліфти, які відпрацювали 25-річний ресурс, підлягають технічному обстеженню для вирішення питання їх ремонту і подальшої експлуатації. У департаменті зазначають – ці ліфти вимагають заміни чи модернізації».

«Враховуючи позитивну динаміку виконання ремонтних робіт ліфтового господарства за попередні періоди, розроблено «Програму технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я Львова на період 2017-2023 роки». Термін реалізації «Програми розрахований на 2017-2023 роки та включає два етапи: 2017-2020 роки та 2021-2023 роки. Загальна сума коштів, що необхідні на ремонт 2189 ліфтів, складає 996,9 млн. гривень», – повідомили також сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської міськради. Детальніше про «Програму технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я Львова на період 2017-2023 роки» можна прочитати за посиланням.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу