Депутати Львівської міськради зарезервували 250 мільйонів гривень

16:45 9 лютого 2017 р.

Міський голова Андрій Садовий пояснив: «Враховуючи складну ситуацію, що я не знаю, яку суму ми отримаємо від Європейського інвестиційного банку, тому залишили цей резерв».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 9 лютого: «В бюджеті розвитку міста зарезервували 250 мільйонів гривень, які наразі не розділені. Як зазначив міський голова, ці кошти залишають у резерві для вирішення питання поводження з твердими побутовими відходами».

У ЛМР також пояснили: «Зокрема, на початку березня має бути інформація щодо фінансування від Європейського інвестиційного банку. Відтак, місто наразі не може спрогнозувати, яку суму коштів буде інвестовано з бюджету міста на рекультивацію полігону та будівництво нового заводу з глибинної переробки сміття».

Міський голова Андрій Садовий зазначив із цього приводу: «Я звертаюся до усіх партій міської ради. Шановні друзі, в нас нерозподіленими залишаються більше 250 250 мільйонів гривень. Я розумію біль кожного депутата, тому що на кожному окрузі є дуже багато проблем. Я максимально спробую врахувати всі ваші зауваження. На сьогоднішній день ми не можемо фіналізувати рішення по цій великій сумі, тому що ми до кінця не розуміємо як ми будемо розвивати ситуацію співпрацю із Європейським Інвестиційним банком стосовно коштів на будівництво заводу, для рекультивації».

Андрій Садовий також повідомив: «У вівторок, я мав робочу зустріч з Прем’єр-міністром України. На зустрічі були присутні віце-прем’єр-міністри Зубко й Кістіон, був присутній міністр екології, голова обласної адміністрації, керівник МНС України і ми проговорювали цей ряд питань. Лише на початок березня буде зрозуміло суму, яку ми конкретно отримаємо від Європейського Інвестиційного банку. Тому що, ми дали запит на 75 мільйонів гривень, які мають повністю покрити видатки на рекультивацію по будівництву нового заводу і по будівництву нового полігону».

Про це повідомляється сьогодні, 9 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини