Депутати ЛМР внесли зміни в програму захисту інтересів учасників АТО

17:30 7 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 7 грудня, на сесії ЛМР, враховуючи пропозиції громадських організацій, які представляють інтереси учасників АТО, прийняли ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради №4520 «Про затвердження Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції» від 23 квітня 2015 року.

Про це повідомили сьогодні, 7 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Це, зокрема, внесення змін у порядок забезпечення житлом та зміни до порядку формування списків для отримання земельної ділянки та порядку надання матеріальної допомоги. За ухвалу проголосували 50 депутатів. Як зазначають в управлінні соціального захисту ЛМР, зміни мають на меті посилити ефективність механізмів реалізації прав та законних інтересів учасників АТО, передбачених програмою».
У міськраді також запевнили: «Зокрема, запропоновані зміни стосуються внесення змін у порядок забезпечення житлом (категорії осіб, які мають право на забезпечення житлом згідно з програмою, доповнено категорією осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та які до досягнення ними повноліття, мали статус дитини позбавленої батьківського піклування та осіб, які є інвалідами з дитинства; внесено ряд уточнень в порядок забезпечення житлом осіб, на яких поширюється програма). Також внесено зміни до порядку формування списків для отримання земельної ділянки (розділ 3 програми) в частині доповнення права учасників АТО на отримання земельної ділянки за межами Львова «під садівництво» та порядку надання матеріальної допомоги (розділ 4 програми) в частині узгодження процедурних моментів реалізації права на надання матеріальної допомоги».
У міськраді також нагадали:
«Програма про захист інтересів учасників антитерористичної операції розроблена для вирішення матеріально-побутових питань учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, з урахуванням законодавчо закріплених прав громадян України на безоплатне отримання земельних ділянок. Джерелами фінансування програми є кошти міського бюджету Львова, а також кошти державного бюджету України, які можуть бути залучені у встановленому законодавством України порядку. Програма регулює питання забезпечення житлом, земельними ділянками та надання матеріальної допомоги учасникам АТО. З моменту прийняття програми, структурними підрозділами Львівської міської ради, в тому числі управлінням соціального захисту Львівської міської ради та Центром надання послуг учасників бойових дій постійно здійснюється моніторинг її реалізації для посилення соціального захисту учасників АТО, за результатами якого в Програму періодично вносяться зміни».

dailylviv.com

До теми

11:07 18 вересня 2021 р.

За кілька годин в центрі Львова перекриють частину вулиць через концерт. Які саме

Патрульні поліцейські забезпечуватимуть охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху під час концерту Океану Ельзи, який відбудеться на площі біля пам'ятника Івану Франку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу