Депутати Львівської міськради розглянули проект протидії гральному бізнесу

13:00 11 липня 2018 р.


Фото: asn.in.ua

У комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР розглянули проект ухвали «Про організацію роботи щодо протидії гральному бізнесу та розповсюдженню азартних ігор на території Львова».

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради. За директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич розповіла: «Ця ухвала носить декларативний характер, але з реальними кроками, які допоможуть її реалізувати. Ми хочемо перевірити, чи не розміщується гральний бізнес незаконно на підставі суборенди в об’єктах комунальної власності. Відтак пропонуємо звернутись до Головного управління Національної поліції та фіскальної служби з проханням перевірки об'єктів на відповідність».

Заступник голови комісії Андрій Шевців повідомив: «Пропонується вилучити з перспективної схеми об’єкти малих архітектурних форм, в яких незаконно функціонує гральний бізнес. Від комісії ми звернемось до районних адміністрацій, управління архітектури та урбаністики ЛМР щодо винесення на розгляд сесії міської ради питання щодо вилучення з перспективної схеми об’єктів малих архітектурних форм, в яких функціонує гральний бізнес. Сподіваюсь, що на одному з наступних засідань ми будемо звертатись, щоб були також вилучені МАФи, в яких продається виключно алкогольна група. У нас є заборона продажу алкогольних напоїв після 22.00 і вона порушується, найперше, цими заклади. Крім цього, в них почали працювати лотереї, тобто гральний бізнес, тільки замаскований під комп’ютерні клуби, до того ж не тільки в стаціонарних приміщеннях, а й в МАФАх, на зупинках громадського транспорту. Тому ми маємо можливість впливати на це і сподіваюсь, що КП «Адміністративно-технічне управління» до 1 вересня наведе певний порядок у районах міста».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу