Депутати Львівської міськради погодили «сміттєву» ухвалу

14:00 20 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У четвер, 20 липня, на сесії ЛМР проголосували за ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради №2163 «Про організацію вивезення твердих побутових відходів у Львові на період до 30 червня 2019 року».

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Як прокоментував під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, на цей рік на відшкодування витрат за вивезення та захоронення твердих побутових відходів Львівській обласній державній адміністрації передбачено 150 мільйонів гривень із бюджету Львова. Також громада Львова вимагатиме щомісячного звіту за використання коштів».

У міськраді також дослівно цитують сказане міським головою: «Є чітка позиція громади Львова. Ми готові платити кошти за безпеку громадян. Ми погодили суму 300 мільйонів в рік, на цей рік – 150 мільйонів. Була дискусія на сесії обласної ради, що робити з тими коштами, які передбачалися згідно підписаного меморандуму. Ми чітко пояснили, що в цю суму входять кошти по меморандуму, і власне ці правки ми сьогодні проголосували на сесії міської ради, що є логічно, і що повністю знімає питання зі сторони обласної ради, бо вони хотіли частину коштів спрямовувати на соціально-економічний розвиток тих чи інших районів, міст, які будуть в максимальній координації з містом щодо прийому відходів. Також ми прописали, що до п’ятого числа кожного місяця місто повинно отримати звіт від області за використані кошти. На сьогодні від обласної адміністрації ми не отримали жодних тарифів».

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів