Депутати Львівської міської ради підтримали петицію «Ні піскосуміші!»

16:45 17 травня 2018 р.

  • 0
  • 600


Фото: lviv-company.in.ua

На сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про підтримку електронної петиції «Ні піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць в зимовий період».

Про це повідомили сьогодні, 17 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «12 квітня 2018 року на порталі «e-dem.in.ua» – «Єдина система місцевих петицій» – було зареєстровано електронну петицію під назвою «Ні піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць в зимовий період» Автором петиції є Мирослав Едуардович Голяк. 16 квітня 2018 року ця петиція набрала необхідних 500 голосів на підтримку». Ця петиція відповідає вимогам Тимчасового порядку подання та розгляду електронних петицій, затвердженого ухвалою Львівської міської ради №1371 від 26 грудня 2016 року та не містить заборон, передбачених ним. У відповідності до нього Тимчасового порядку подання та розгляду електронних петицій управління «Секретаріат ради» підготувало проект ухвали на підтримку даної петиції».

«Відтак, депутати 46 голосами підтримали цю ухвалу. Таким чином, виконавчі органи до наступного пленарного засідання мають підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених в електронній петиції», – поінформували також у міськраді.

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак зазначив із цього приводу: «Зі завдань, які ставить перед виконавчими органами ця ухвала, вже є напрацювання. Їх буде доопрацьовано та буде подано цю інформацію депутатському корпусу. Щодо потреб техніки ми вже маємо певні напрацювання, ще допрацюємо, подамо депутатам перелік – які машини потрібні, в якій кількості тощо».

Більше інформації – на сайті ЛМР

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:00 23 липня 2018 р.

Родичі загиблих унаслідок авіакатастрофи у Львові отримають матеріальну допомогу

У міськраді запевнили: «До 16-ї річниці авіакатастрофи, яка сталась на військовому летовищі «Скнилів» 27 липня 2002 року, членам сімей загиблих нададуть одноразову матеріальну допомогу».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 204