Депутати Львівської міської ради підтримали петицію «Ні піскосуміші!»

16:45 17 травня 2018 р.

  • 0
  • 771


Фото: lviv-company.in.ua

На сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про підтримку електронної петиції «Ні піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць в зимовий період».

Про це повідомили сьогодні, 17 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «12 квітня 2018 року на порталі «e-dem.in.ua» – «Єдина система місцевих петицій» – було зареєстровано електронну петицію під назвою «Ні піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць в зимовий період» Автором петиції є Мирослав Едуардович Голяк. 16 квітня 2018 року ця петиція набрала необхідних 500 голосів на підтримку». Ця петиція відповідає вимогам Тимчасового порядку подання та розгляду електронних петицій, затвердженого ухвалою Львівської міської ради №1371 від 26 грудня 2016 року та не містить заборон, передбачених ним. У відповідності до нього Тимчасового порядку подання та розгляду електронних петицій управління «Секретаріат ради» підготувало проект ухвали на підтримку даної петиції».

«Відтак, депутати 46 голосами підтримали цю ухвалу. Таким чином, виконавчі органи до наступного пленарного засідання мають підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених в електронній петиції», – поінформували також у міськраді.

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак зазначив із цього приводу: «Зі завдань, які ставить перед виконавчими органами ця ухвала, вже є напрацювання. Їх буде доопрацьовано та буде подано цю інформацію депутатському корпусу. Щодо потреб техніки ми вже маємо певні напрацювання, ще допрацюємо, подамо депутатам перелік – які машини потрібні, в якій кількості тощо».

Більше інформації – на сайті ЛМР

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:40 14 грудня 2018 р.

Львівська митниця перерахувала держбюджету 15,4 млрд. гривень

Львівська митниця перерахувала держбюджету зі січня до листопада 2018 року включно 15 мільярдів 480,8 млн. гривень податків та зборів – на 22,2% або 2 808,3 млн. гривень більше, аніж за аналогічний період 2017 року.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 336

17:28 14 грудня 2018 р.

На Львівщині затвердили 112 місцевих бюджетів

На Львівщині вже затвердили місцеві бюджети на 2019 рік у шістьох об’єднаних територіальних громадах, п’ятьох районах, п’ятьох містах обласного значення, п’ятьох містах районного значення, п’ятьох селищах і 85 селах.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 291

17:10 14 грудня 2018 р.

Потяг «Львів-Здолбунів» курсуватиме лише до станції «Підзамче»

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на залізничних мостах перегонів «Яремче-Микуличин» і «Заліщики-Костржівка» зазнає тимчасових змін розклад руху кількох приміських поїздів:

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 345

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Секс за згодою

Рубрика: Кримінал

Велфур дебютує на Львівщині

Рубрика: Економіка

Виборчі гасла: популізм і реалізм

Рубрика: Політика

Гібридна опозиція і воєнний стан

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу