Депутати Луцької міськради заборонили приймати львівські відходи

14:30 27 жовтня 2016 р.

Як повідомили в інформагенції «Волинські Новини», сміття зі Львівської області викидали у Ківерцівському районі й намагались висипати під Колками та на Локачинському полігоні.

Депутати Луцької міськради підтримали проект рішення про заборону прийому сміття на міський полігон з інших областей. Причому це рішення приймали не без обговорення – представники «Самопомочі» вирішили виступити адвокатами влади Львова, через чию недбалість, власне, львівське сміття подорожує всією країною. 

Та все ж за відповідний документ проголосували 29 з 32-х депутатів присутніх сьогодні, 27 березня. на другому пленарному засіданні міськради Луцької міської ради 14-ї сесії Про це розповіли в четвер в інформаційній агенції «Волинські Новини», де також повідомили: «Тим часом, сміття з Львівської області викидали у Ківерцівському районі та намагались висипати під Колками та на Локачинському полігоні». 

dailylviv.com

До теми

21:18 18 січня 2021 р.

Польща потонула в смоґу

У багатьох містах та населених пунктах середня концентрація пилу РМ10 перевищує 150 мікрограмів на кубічний метр повітря. ґ

Рубрика: Ситуації

19:45 18 січня 2021 р.

Львівський прикордонний загін очолив полковник Федорчук

Сьогодні начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби генерал-майор Віктор Бабюк відрекомендував персоналу Львівського прикордонного загону нового очільника.

Рубрика: Ситуації

18:06 18 січня 2021 р.

Радянську традицію з перенесення робочих і святкових днів хочуть скасувати

У Верховній Раді пропонують скасуватии перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації. Законопроєкт з такою ініціативою зареєстрували у ВР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу