У ще одному департаменті Львівської ОДА потребують фахівців

17:00 25 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Львівській облдержадміністрації оголошено ще один конкурс на заміщення вакантних посад.

«Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби – начальника відділу оперативно-чергової служби управління оперативно-чергової служби, оповіщення та зв’язку департаменту й заступника начальника управління – начальника відділу зв‘язку, оповіщення та інформаційного забезпечення управління оперативно-чергової служби, оповіщання та зв’язку департаменту», – повідомили сьогодні, 25 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Серед вимог до професійної компетентності кандидатів на зайняття посади державної служби категорії «Б»: вища освіта – ступінь магістра(спеціаліста), досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, вільне володіння державною мовою. Перевагу надаватимуть кандидатам зі спеціальностями у галузі знань за напрямком «Зв'язок, інформатизація та телекомунікація» з професійними знаннями щодо принципів побудови та функціонування інформаційних і телекомунікаційних систем та мереж, комп’ютерної техніки та програмного забезпечення в обсягу адміністратора мережі.

Конкурси відбуватиметься 11 та 16 серпня 2016 року відповідно в департаментф з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації на вулиці Шевченка (№90). Контактна особа: Галина Богданівна Уляновська, телефон 233-15-57, Email: dcz@loda.gov.ua. Детальніше із умовами конкурсу, а також переліком документів, необхідних для участі, можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби (http://www.guds.gov.ua/)».

Як інформував «Щоденний Львів», Департамент архітектури та розвитку містобудування ЛОДА потребує начальників відділів. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:13 29 травня 2020 р.

У Львові до 1 червня карантин не послаблюватимуть, — рішення міської комісії ТЕБ і НС

Футбольний матчу Прем'єр-ліги між командами ФК «Карпати» і ФК «Маріуполь» на стадіоні «Україна» 31 травня відбудеться без присутності глядачів - тільки футболісти, тренери, арбітри і обслуговуючий персонал.

Рубрика: Ситуації

16:58 29 травня 2020 р.

У віці понад 60 років дозволено працювати не лише депутатам і суддям

Постанова Уряду про адаптивний карантин передбачає, що особи від 60 років підлягають обов’язковій самоізоляції. Це категорія з групи ризику, і 70% летальних випадків внаслідок коронавірусної інфекції в Україні складають представники саме цієї групи.

Рубрика: Ситуації

14:33 29 травня 2020 р.

Карантин на Львівщині продовжили до 1 червня

Динаміка захворюваності на Covid-19 не сприяє послабленню чи скасуванню карантинних заходів в регіоні. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові до 1 червня карантин не послаблюватимуть, — рішення міської комісії ТЕБ і НС

Міськрада Львова просить Уряд розблокувати оренду майна

У віці понад 60 років дозволено працювати не лише депутатам і суддям

Як відшукати роботу мрії у Львові

Стокілометрова дорога з'єднає Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську області

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу