Дах на вулиці Шота Руставелі у Львові відновлять коштом резервного фонду (відео)

15:30 29 липня 2016 р.

  • 0


Фото: Zaxid.net

Голова Галицької районної адміністрації Ірина Іванчина пояснила: «Попросили кошти, щоб підрядник міг швидко починати роботи, оскільки в нас літо, дощі, грози і якщо падатиме дощ, то може бути замокання перекриття, що несе загрозу падіння».

«Кошти на відновлення покрівлі будинку №30 на вулиці Шота Руставелі, де 25 липня цього року виникла пожежа, будуть надані з резервного фонду міського бюджету Львова», – повідомили сьогодні, 29 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Відповідне рішення сьогодні прийняли на позаплановому засіданні міської комісії міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Голова Галицької районної адміністрації Ірина Іванчина зазначила: «25 липня сталася пожежа на вулиці Шота Руставелі, 30. Горіла покрівля даного будинку, вигоріло 36% повністю: і балки, і шифер. Загальна площа покрівлі – 1018,5 квадратного метра, вигоріло 372 квадратних метрів. Причини загоряння встановлюються, матеріали передані в поліцію. Ми порахували кошторис по відновленню цієї площі покрівлі і сьогодні на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій попросили кошти, щоб підрядник міг швидко починати роботи, оскільки в нас літо, дощі, грози і якщо падатиме дощ, то може бути замокання перекриття, що несе загрозу падіння».

Як додав начальник відділу капітального ремонту управління житлового господарства Борис Березяк, при зволіканні аварійно-відновлювальних робіт може відбутися зволоження перекриття, що загрожує обвалу, адже згоріли усі дерев’яні конструкції. Вартість аварійно-відновлювальних робіт, відповідно до проекту, складає 333 578 гривень. Проект розроблений ПП «Новосад-Буд» і погоджений управлінням контролю та аудиту ЛМР. Будинок №30 на вулиці Шота Руставелі – п’ятиповерховий, тут – 47-квартир, а зареєстровано – 106 мешканців».

Як інформував «ЩЛ», у Львові ліквідували пожежу на вулиці Шота Руставелі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації