Чиновник Львівської міськради засумнівався у виплаті зарплати бюджетникам

11:25 23 грудня 2016 р.

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук повідомив про те, які категорії працівників «можуть або не у повній мірі, або не усі отримати до кінця року кошти».

Директор міського департаменту фінансової політики Львівської міськради Олег Іщук повідомив сьогодні, 23 грудня: «В ухвалі про бюджет закладено кошти для виплати заробітної плати двірникам, медикам, освітянам та працівникам «Львівелектротрансу». Зважаючи на те, що учорашню сесію зірвали і відповідну ухвалу не прийняли, ці категорії працівників можуть або не у повній мірі, або не усі отримати до кінця року кошти».

Чиновник уточнив: «Йдеться про 16,9 млн. гривень для виплати зарплати освітянам, 6,5 млн. гривень – медикам, і 5,9 млн. гривень – працівникам ЛКП «Львівелектротранс», а також чотири мільйони – для виплати премії в розмірі 1626 гривень кожному двірникам. Окрім цього, якщо не прийняти бюджет до кінця цього року, то всі об’єкти, які планували відремонтувати чи облаштування наступного року, у січні будуть заблоковані. Відтак, неможливим буде проведення тендерів та укладання необхідних договорів».

Про це повідомили сьогодні, 23 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «ЩЛ», жителі чотирьох мікрорайонів протестують проти будівництва сміттєсортувального комплексу на території колишнього заводу «Львівхімсільмаш», зокрема, призупинили вчора сесію міськради, а також влаштували міському голові Львова «коридор ганьби» й побилися з охоронцями міськради, відтак, секретар ЛМР Анатолій Забарило оголосив перерву в засіданні сесії до понеділка.

dailylviv.com

До теми

18:45 25 січня 2021 р.

Єврокомісія запропонувала жорсткіші вимоги для в'їзду в ЄС

Європейська комісія у понеділок запропонувала нові жорсткіші вимоги для мандрівників, які в’їжджають до Євросоюзу з-за меж ЄС, та оновила критерії, які держави-члени повинні враховувати, знімаючи обмеження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу