Чотири пункти габаритно-вагового контролю оберігають автодороги Львівщини

17:50 10 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «У разі виявлення факту перевищення хоча б одного вагового та/або габаритного нормативного параметра більш як на два відсотки, подальший рух транспортного засобу забороняється до внесення плати за його проїзд автомобільними дорогами загального користування».

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 10 липня: «Для збереження автомобільних доріг в області працюють чотири пункти габаритно-вагового контролю».

«Як зазначили у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА, габаритно-ваговий контроль здійснюють підрозділи Укртрансбезпеки, Національної поліції та Служби автомобільних доріг. Це контроль за проїздом великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, який включає перевірку відповідності габаритно-вагових параметрів таких транспортних засобів установленим законодавством параметрам і нормам, наявності дозволу на рух за визначеними маршрутами, а також дотримання визначених у дозволі умов та режиму руху транспортних засобів», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У разі виявлення факту перевищення хоча б одного вагового та/або габаритного нормативного параметра більш як на два відсотки, подальший рух транспортного засобу забороняється до внесення плати за його проїзд автомобільними дорогами загального користування. У разі виявлення на стаціонарних або пересувних чи автоматичних зважувальних пунктах порушення правил проїзду великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів такий транспортний засіб тимчасово затримується згідно із статтею 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – запевнили в облдержадміністрації.

«Законодавчо передбачені суттєві штрафні санкції щодо перевищення вагових параметрів, для прикладу: загальна маса транспортного засобу – 50 тонн, відстань перевезення 30 кілометрів  – сума плати за проїзд становить 100 євро. Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» застосовується адміністративно-господарський штраф у сумі – 1700 гривень», – пояснили в облдержадміністрації.

«Від початку 2017 року управління Укртрансбезпеки у Львівській області провело зважування 5250 транспортних засобів. У 197 із нихвиявлено перевищення вагових параметрів. Сума нарахувань плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування склала – 156 тисяч 221 євро. Додатково на перевізників-порушників застосовано відповідно до статті 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» адміністративно-господарські штрафи у сумі – 198 тисяч 220 гривень», – повідомили також сьогодні, 10 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:53 7 грудня 2021 р.

70 тварин з ЛКП Лев викинуть на сніг і мороз

Волонтери Львова, які опікуються безпритульними котами та собаками, звернулися до керівництва ЛКП «Лев» з проханням скасувати карантин у закладі або перенести його на теплішу пору року.

Рубрика: Ситуації

17:51 7 грудня 2021 р.

У Львівській МТГ у 2021 році від чадного газу загинуло 5 осіб

Зокрема, з початку 2021 року у Львівській міській територіальній громаді зафіксовано 52 випадки отруєння чадним газом, постраждало 120 людей, сталося 5 смертельних випадків. За аналогічний період 2020 року у місті Львові було зафіксовано 45 випадків отруєння, постраждала 101 людина, було 4 смертельні випадки.

Рубрика: Ситуації

17:45 7 грудня 2021 р.

На Львівщині - штормове попередження: туман і ожеледиця

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що по території Львівської області та місту Львову до кінця доби 7 грудня із збереженням вночі та вранці 8 грудня туман, видимістю 200 – 500 м, ожеледь.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу