Чотири міста приймають сміття зі Львова, – ЛОДА

15:55 15 червня 2017 р.


Фото: zik.ua

Директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської облдержадмінстрації Назарій Романчук запевнив: «Після 15 липня вже буде точно визначено місця розташування заводів з переробки сміття».

Директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук повідомив сьогодні, 15 червня, «На сьогодні можу сказати, що вже чотири міста приймають сміття із міста Львова. Паралельно відбуваються громадські слухання і діалог з громадскістю по інших полігонах. Ми їздимо, переконуємо, розповідаємо, пояснюємо людям, що завдяки цьому можна отримати фінансовий ресурс, який в подальшому скерувати на рекультивацію своїх полігонів, на закупівлю сміттєвої техніки, на вирішення інших екологічних проблем, які існують на тих територіях».

Чиновник також запевнив: «В Україні сьогодні немає жодного сучасного комплексу з утилізації твердих побутових відходів, і Львівщина має можливість стати пілотною областю в цьому районі і показати Україні як треба поводитися зі сміттям. На жаль, дійсно, трагедія, що сталася на Грибовському сміттєзвалищі, спонукала нас до цього».

Назарій Романчук також анонсував: «Після 15 липня вже буде точно визначено місця розташування заводів з переробки сміття, і буде розпочато процедуру виокремлення земельної ділянки і в подальшому будівництва. Три інвестори, які на сьогодні є переможцями конкурсу, один із них вже пропонує протягом трьох місяців з дня отримання земельної ділянки, він вже готовий приймати сміття з Львівщини і з міста Львова і відповідно вирішувати питання утилізації сміття».

Про це повідомили сьогодні, 15 червня,  на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу