Чотирьом медзакладам Львівщини завтра обіцяють 5 млн грн

21:13 18 травня 2020 р.

  • 0

Обласна рада ініціює виплати допомог медичним працівникам обласних лікарень, які, перебуваючи на передовій у боротьбі з коронавірусом, захворіли на COVID-19.

Про це інформує пресслужба ЛОР.

Таку ініціативу сьогодні, 18 травня, підтримала комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.

Якщо рішення завтра буде ухвалено, 5 млн. грн. будуть скеровані на чотири обласні установи, а саме: Львівську обласну інфекційну лікарню, Львівський  обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Центр легеневого здоров’я та Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (швидка).

З них медикам, котрі у цих лікарнях були безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації хвороби COVID -19, буде виплачена різниця між обіцяними 300 % до посадового окладу і коштами, котрі лікарня отримає з Національної служби здоров’я України за квітень 2020 року.

«Держава нечесно поступила з медикам «ковідних» лікарень. Бо спочатку  пообіцяли тим, хто безпосередньо працював на передовій з коронавірусом 300%, а  на практиці передають через програму медичних гарантій значно менші кошти. Приміром, для 348  працівників Львівської «швидкої», задіяних до роботи з COVID-19, у квітні Національна служба здоров’я України виділила5 485 тис. грн. Для того, щоб виплатити неодноразово обіцяні  300% із обов`язковими доплатами і надбавками до посадового окладу, необхідні кошти в сумі 7 230  тис. грн. Саме різницю між обіцянкою і реальною сумою ( у випадку «швидкої»  – 1745 тис. грн) ми пропонуватимемо доплатити з обласного бюджету усім 4 лікарням, працівники яких забезпечують виконання заходів по боротьбі з поширенням COVID-19», – коментує  ініціативу голова Львівської обласної ради ОлекксандрГанущин.

Остаточне рішення ухвалить Львівська обласна рада завтра, 19 травня.

Нагадаємо, Львівська обласна клінічна лікарня має найбільше коштів від НСЗУ.

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації

10:57 26 травня 2020 р.

Мешканці Брюховичів і сусідніх сіл перекрили трасу: не хочуть до Львова

Мешканці кількох сусідніх зі Львовом сіл вранці у вівторок, 26 травня, перекрили рух транспорту на трасі Львів-Краковець у селі Підрясне Яворівського району. У такий спосіб протестувальники виступають за утворення окремої Брюховицької ОТГ,

Рубрика: Ситуації

10:00 26 травня 2020 р.

У Львові буде крематорій: церква має умову — щоб прах був відданий землі

У Львові працюють над проектом будівництва крематорію. Адже, як наголошує Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, це питання стає дедалі актуальнішим, оскільки землі для поховання на кладовищах міста вистачить приблизно на 1 рік. У Львові щодня ховають в середньому 23−25 померлих.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу