Чотирьом медзакладам Львівщини завтра обіцяють 5 млн грн

21:13 18 травня 2020 р.

Обласна рада ініціює виплати допомог медичним працівникам обласних лікарень, які, перебуваючи на передовій у боротьбі з коронавірусом, захворіли на COVID-19.

Про це інформує пресслужба ЛОР.

Таку ініціативу сьогодні, 18 травня, підтримала комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.

Якщо рішення завтра буде ухвалено, 5 млн. грн. будуть скеровані на чотири обласні установи, а саме: Львівську обласну інфекційну лікарню, Львівський  обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Центр легеневого здоров’я та Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (швидка).

З них медикам, котрі у цих лікарнях були безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації хвороби COVID -19, буде виплачена різниця між обіцяними 300 % до посадового окладу і коштами, котрі лікарня отримає з Національної служби здоров’я України за квітень 2020 року.

«Держава нечесно поступила з медикам «ковідних» лікарень. Бо спочатку  пообіцяли тим, хто безпосередньо працював на передовій з коронавірусом 300%, а  на практиці передають через програму медичних гарантій значно менші кошти. Приміром, для 348  працівників Львівської «швидкої», задіяних до роботи з COVID-19, у квітні Національна служба здоров’я України виділила5 485 тис. грн. Для того, щоб виплатити неодноразово обіцяні  300% із обов`язковими доплатами і надбавками до посадового окладу, необхідні кошти в сумі 7 230  тис. грн. Саме різницю між обіцянкою і реальною сумою ( у випадку «швидкої»  – 1745 тис. грн) ми пропонуватимемо доплатити з обласного бюджету усім 4 лікарням, працівники яких забезпечують виконання заходів по боротьбі з поширенням COVID-19», – коментує  ініціативу голова Львівської обласної ради ОлекксандрГанущин.

Остаточне рішення ухвалить Львівська обласна рада завтра, 19 травня.

Нагадаємо, Львівська обласна клінічна лікарня має найбільше коштів від НСЗУ.

 

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу