Чернівці приймуть зі Львова 830 тонн відходів

21:52 8 серпня 2016 р.


Фото: acc.cv.ua

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук пояснив: «Я переконаний, що в Україні не має бути розділення на «ми» і «вони».

Чернівецька влада уклала з мерією Львова угоду про прийняття майже тисячі тонн відходів на місцеве сміттєзвалище. Діятиме вона до кінця 2016 року. Про це заявив на брифінгу в понеділок міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

«Вимушений був прийняти таке рішення, – пояснив міський голова. міський голова. – Я переконаний, що в Україні не має бути розділення на «ми» і «вони»... Допомагаємо ми не безкоштовно. Комунальне підприємство отримає кошти. В нас немає такої біди, як у Львові, об’єм цього сміття не має такого значення для сміттєзвалища».

До кінця року Чернівці приймуть зі Львова 830 тонн сміття. Це дорівнює триденному об'єму відходів обласного центру. Міський голова каже, що ці обсяги сміттєзвалище Чернівців зможе прийняти без шкоди довкіллю. За це львів'яни сплачуватимуть певну суму коштів. Вже отримано 105 тисяч гривень попередньої оплати.

Також Каспрук поінформував, що Львову з утилізацією сміття допомагають й інші українські міста. Тим часом чернівецька влада вже почала розглядати пропозиції компаній щодо дегазації місцевого сміттєзвалища та утилізації відходів. Про це повідомили сьогодні, 8 серпня, на сайті інтернет-видання «Українська правда»

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу