Через новий будинок на вул Кастелівка у двох районах Львова не буде води

12:53 28 березня 2023 р.

Фото до новини

29 березня з 09:00 до 20:00 години буде припинено подання води до частини вулиць у Галицькому і Франківському районах міста.

Про це інформує диспетчерська служба ЛМКП «Львівводоканал», пише Dailylviv.com.

Як повідомляють, у зв'язку з проведенням планових робіт з під'єднання новозбудованого будинку на вул. Кастелівка до мереж водопостачання, завтра не буде води у двох районах Львова.

Зокрема, без водопостачання будуть такі вулиці: І. Франка (парна сторона від №66 до №156, непарна сторона від №63 до №165), Єфремова, Колесси, Антоновича, Вітовського, Звіринського, Героїв Майдану, Галицької Армії, Грабовського, Драгоманова, Квітнева, Коновальця, Конотопська, Коцюбинського, Лукаша, Мельника, Моршинська, Повстанська, Природна, Сар'яна, Героїв УПА, Тютюнників, Червона, Карпинця, Рудницького, Комаринця, Похила, Шумського, Цегельського, Нагірних, Воля, Котка, Мила, Сметани, Гіпсова, Житомирська, Сельських, Ангеловича, Шептицьких, пл. Кропивницького, Бандери, Київська, Мушака, Стуса, Свєнціцького, Дібровна.

На час відключення води можлива робота водовозки. Вона працюватиме в черговому режимі та за потреби виїжджатиме на звернення мешканців, які надходитимуть на гарячу лінію Львівводоканалу. Цілодобова гаряча лінія ЛМКП «Львівводоканал»: короткий номер 15-51 (для стаціонарних телефонів) або +38 (032) 259-15-50, +38 (032) 259-15-51 (для дзвінків з мобільного).

Львівводоканал відкрив на Сихові Центр води: що пропонує і яка ціна

У Рудному реконструюють водогін, що збалансувати тиск води на проблемних вулицях

У Львові питну воду роздають з 13-ти пожежних гідрантів: адресиТермінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини