Частину львівських маршрутів продовжать до навколишніх сіл

14:20 17 жовтня 2016 р.

Міський голова Андрій Садовий прокоментував ситуацію щодо приміських маршрутів, які курсують через Львів.

Про це повідомили сьогодні, 17 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що, за словами Андрія Садового «місто за наступні роки має напрацювати нову схему розміщення автостанцій, а наразі розглядається можливість сполучення ближніх населених пунктів зі Львовом міськими автобусними маршрутами». Але, водночас, міський голова Львова наголосив, що, за його словами, «є схема, яка повинна працювати», й що «не можна з одного села пускати автобус через місто Львів в інше село».

Андрій Садовий також наполягає: «У Львові є свої маршрути. Ми підемо іншим шляхом. Частина львівських маршрутів буде продовжена до навколишніх сіл, щоб вони були імплементовані у львівську мережу. Це буде позитивний варіант вирішення».

Міський голова  також анонсував: «Наступного року вже буде працювати нова система по співпраці з перевізниками, ми будемо оголошувати конкурс. Зараз триває обговорення, частина громадськості буде у конкурсному комітеті, вони будуть фіналізувати рішення щодо перевізників, які будуть працювати. Вакханалія, яка існувала багато років, повинна бути припинена. Ці автобуси, які з одного села їздили в інше, жахливої якості. Будь ласка, доїхав до кінцевої станції, зупинився, є львівська транспортна система, як повинна якісно працювати».

Утім, Андрій Садовий ще раз пообіцяв: «Продовжуємо наші маршрути, щоб забирати людей з навколишніх сіл. Думаю, це буде вирішення».

Міський голова також розповів: «Наступного року ми хочемо приступити до реконструкції площі перед вокзалом, там треба будувати великий підземний паркінг, реконструювати площу. Є у нас наш автовокзал, який повинен якісніше працювати. Є станції, які завжди працювали, але раніше вони були комунальними, а в 90-х роках їх продали і зробили приватними».

Андрій Садовий також вважає: «Система переведення і автостанцій, і транспорту з комунальних форм власності у приватну, на жаль, сьогодні себе не оправдала. Львів через це має багато проблем. На автостанціях ми повинні вийти на комплексну схему розміщення нових автостанцій, вони повинні бути належної якості надання послуг. Це процес, який ми беремо собі як завдання на 2017-18 роки».

Міський голова також пообіцяв: «Станція на вулиці Петлюри буде працювати тимчасово, вона не буде постійно. Коли ми затвердимо схему чіткого розміщення автостанцій, думаю, швидко це збудуємо тоді буде інша якість сервісу. Це буде визначено робочою групою спільно з науковцями. Має бути науковий підхід».

Як інформував «ЩЛ», жителі села Чишки перекрили сьогодні кільцеву дорогу Львова – протестують проти перенесення кінцевих зупинок приміського транспорту.

dailylviv.com

До теми

13:36 2 грудня 2020 р.

Львів святкуватиме Різдво у новому форматі

Цьогоріч Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Як зазначив під час брифінгу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та Дідух буде встановлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу