Частина громадського транспорту курсуватиме у Львові пізніше

10:00 6 листопада 2016 р.

Деякі маршрути львівських трамваїв, тролейбусів та автобусів змінено з 8.00 до 14.00 або скорочено.

Про це під час прес-конференції на тему «Проведення масштабної бігової події – першого півмарафону у Львові – «Grand Prix Lviv Half Marathon 2016», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник начальника управління транспорту та зв'язку ЛМР Ігор Собенко. Він також пояснив: «Схема цього пробігу така, що зачіпає майже всі маршрути громадського транспорту. Тому ми змушені деякі маршрути просто не випускати до обіду, тому що значна частина цих маршрутів накладається на маршрут марафону».

За словами Ігоря Собенко, трамвай №1 буде курсувати в неділю, 6 листопада, від аквапарку до площі Соборної, №2 – від Пасічної до Мушака, №5 – від Торф’яної до аквапарку, №6 – від залізничного вокзалу до вулиці Миколайчука, №7 – від Торф’яної до Шевченка та №10 – від залізничного вокзалу до Городоцької. Тролейбус №13 матиме кінцеву зупинку біля ТЦ «Форум» вже з вечора суботи, 5 листопада, і до закінчення марафону.

Натомість автобуси №№ 48, 50 та 53 почнуть працювати аж у другій половині дня в неділю, після 14.00. Зокрема, автобус маршруту № 33 їхатиме від ринку «Південний» до Окружної, №7 буде об’їжджати марафон по Кульпарківській, Клепарівській, Шпитальній Під Дубом, №25 поїде по Кульпарківській на Городоцьку вулицею Клепарівською, №8 – з Брюховичів до кільця біль Шевченківської райадміністрацї, №№ 3а та 4а доїжджатимуть тільки до Стрийського ринку, №1а – від Галицького перехрестя до площі Різні, № 45 – від Пулюя до Сахарова, №№ 37 та 46 – з Сихова до площі Митної. Також усі автобусні маршрути з Винників, №№ 29 та 5а, зупинятимуться на площі Митній.

Ігор Собенко також повідомив: «Водночас, ми сподіваємося, що будуть ситуативні перекриття вулиць. Тобто, якщо колона марафонців вже пройде якусь певну дистанцію, то поліція зможе пропускати автобуси далі. І вже після 14.00 6 листопада місто повернеться у звичний режим пересування».

Як інформував «ЩЛ», 600 осіб у Львові за гроші пробіжать 21 кілометр напівмарафону.

dailylviv.com

До теми

00:05 26 липня 2021 р.

Підпірна стіна на вулиці Бандери в аварійному стані: львів'яни бояться обвалу

На межі вулиці Бандери і площі Маркіяна Шашкевича біля підпірної стіни встановлено дві металеві загороди-перекриття руху пішоходів. Без жодних знаків чи попереджувальних написів.

Рубрика: Ситуації

12:14 25 липня 2021 р.

На кордоні фіксують велике зростання кількості поїздок: куди і звідки

У пунктах пропуску на державному кордоні України прикордонники фіксують суттєве зростання кількості поїздок громадян України до окремих країн. Водночас збільшується й кількість іноземців, які приїжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу