Бюджет Львівщини «схуд» за тиждень на 107,8 млн. гривень

11:00 10 жовтня 2016 р.

На ремонт доріг спрямовано ще 65,9 млн. гривень.

Як це повідомили сьогодні, 10 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, впродовж минулого тижня з обласного бюджету профінансовано відповідно до замовлень головних розпорядників коштів 107,8 млн. гривень. Зокрема, 65,9 млн. гривень спрямовано на ремонт доріг.

Ще 64,3 млн. гривень спрямовано на ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення в рамках проведення у Львівській області експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів із розвитку автомобільних доріг  Окрім видатків на заробітну плату та захищених статей, у рамках реалізації обласних програм скеровано також кошти в сумі 6,9 млн. гривень

Зокрема, на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку –  2,7 млн. гривень. Натомість на ремонт доріг загального користування спрямовано 1,6 млн. гривень, а на охорону навколишнього природного середовища – 0,8 млн. гривень.

Своєю чергою, на забезпечення дітей-інвалідів області життєво необхідними медичними препаратами, протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДУ, покращення медичної допомоги хворим нефрологічного профілю та з легеневою гіпертензією тощо скеровано 0,5 млн. гривень. А на виготовлення містобудівної, землевпорядної документації та введення містобудівного кадастру – 0,4 млн. гривень.

 

dailylviv.com

До теми

21:11 27 листопада 2020 р.

У Снопківському парку ремонтують водогін

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні розпочалися роботи із заміни аварійної ділянки магістрального водопроводу від вулиці Зеленої до вулиці Липова Алея, у межах Снопківського парку. Вартість робіт — близько 3 млн грн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу