Було багато працівників та відвідувачів. Зеленський прокоментував удар по гіпермаркету у Харкові (відео)

17:41 25 травня 2024 р.

Фото до новини

Пожежа на всій території. ДСНС України, медичні служби, місцева влада, поліція борються за кожне життя.


Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, пише DailyLviv.com.

"Зараз були перші доповіді щодо Харкова – удару по місту, по очевидному цивільному обʼєкту: по торговельному центру, будівельному гіпермаркету. Субота, день. Один з найбільших центрів – всередині було багато працівників та відвідувачів. Зараз пожежа на всій території. Туди прибули всі необхідні служби: ДСНС України, медичні служби, місцева влада, поліція. Всі борються за кожне життя. 

Цей удар по Харкову – черговий прояв російського божевілля. Ніяк інакше це назвати просто не можна. Тільки такі божевільні, як Путін, здатні вбивати й тероризувати людей так підло. Вже відомо, що є поранені, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Кожному, хто постраждав, буде надана необхідна допомога.

Коли ми говоримо лідерам світу, що Україні потрібно достатньо захисту ППО, коли ми говоримо, що потрібна реальна рішучість – для дозволу захищати життя наших людей саме так, як це буде ефективно, щоб російські терористи не могли навіть наблизитись до наших кордонів, – ми говоримо про те, як буквально не допустити подібних терористичних ударів. Я дякую лідерам, які нас дійсно підтримують, дійсно бачать, що кожне рішення на підтримку України є рішенням на захист і порятунок життів",- зазначив Зеоенський.

Як зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, зафіксовано влучання 2 КАБів. 2 людей загинули. 24 людини травмовані. У середині могли перебувати кілька сотень людей. Жодного військового об‘єкта поряд!

За уточненою інформацією мера Харкова Ігоря Терехова, є велика кількість людей, зниклих безвісти. Багато поранених.

"Судячи зі всього, удар завдавали саме по торговельному центру, де знаходилося багато людей — це чистий тероризм. Ще один удар щойно прийшовся по Центральному парку. Інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється",- наголосив Терехов.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів