Будівництво Польського дому у Львові затягується через брак грошей

12:58 1 липня 2017 р.

Проект Польського дому у Львові

Проект Польського дому у Львові
Фото: wz.lviv.ua

Сенат Республіки Польща ще не передав чотирьох мільйонів злотих (близько одного мільйона євро) на зведення Польського дому у Львові

Польський дім планували відкрити восени 2018 року – до століття відновлення Польщею незалежності. Проте завершення будівництва може затягнутися через нестабільне фінансування.

Голова Товариства Спільнота польська («Wspólnota Polska») Даріуш Боніславський повідомив «Польському радіо», що з десяти мільйонів злотих, про які клопоталася організація на цей рік, Сенат передбачивлише чотири мільйони, однак ці гроші досі не надійшли на рахунок Спільноти.

«Чотири мільйони – це сума, яку ухвалою Сенату спрямовано на реалізацію цього проекту, –  підкреслив голова Товариства Спільнота польська. – Я хочу чітко наголосити, що ця сума нам надана лише на папері. Ми в цей момент ще не підписали договору з Сенатом і, що з цим пов’язане, не отримали цих засобів».

Спікер Сенату Станіслав Карчевський під час візиту в Будапешті заявив, що контроль над переданими досі Спільноті польській фінансовими засобами був незадовільним і додав, що після усунення недоліків Сенат передасть гроші. Вартість цього інвестиційного проекту у Львові оцінюють на 42 мільйони злотих (близько 10 мільйонів євро), але якщо будівництво продовжиться, то кошт інвестиції може збільшитися.

Про це повідомило «Польське радіо».

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу