До Львова після трьох місяців служби на сході України повернувся 121 прикордонник (відео, оновлено)

21:05 3 липня 2015 р.


Фото: iPress.ua

Своїх захисників урочисто зустрічали на залізничному вокзалі рідні та друзі.

До Львова повернулись із зони АТО прикордонники. З хлібом та сіллю, квітами, привітннями і посмішками рідні та близькі зустріли своїх героїв. Понад три місяці вони несли виконували завдання на блокпостах поблизу та вздовж лінії розмежування в Донецькій області, нині вони повертаються з межах ротації, їхню частину буде розформовано. 

«На ротацію прибув 121 військовослужбовець, за виключенням одного прикордонника, який внаслідок мінометного обстрілу одержав осколкове поранення лівої скроні, зараз він перебуває у військовому госпіталі міста Дніпропетровськ у важкому але стабільному стані», – розповів журналістам заступник коменданта, майор Олександр Павлик, який також повернувся із зони АТО. Решта 60 прикордонників повернуться протягом тижня разом із колоною техніки та забезпечення.

«85% прикордонників були мобілізовані під час четвертої хвилі мобілізації в березні і проходять службу в Кінологічному навчальному центрі у Великих Мостах на Львівщині. Вони неодноразово затримували великі партії контрабандних товарів (м'яса, кондитерських виробів, овочів та фруктів), які нелегально намагалися вивезти з непідконтрольної території», – повідомив заступник начальника Західного регіонального управління з персоналу полковник Костянтин Безпалько. У вересні військовослужбовцям буде запропоновано взяти участь у новій об'єднаній комендатурі.

Про це розповіли в п'ятницю на сайті київського інтернет-видання «iPress.ua». Натомість на телевізійному «5 каналі» повідомили сьогодні, 3 липня:

«Більше сотні прикордонників після трьох місяців служби на Сході країни повернулися до Львова. У зоні бойових дій бійці несли службу на блокпостах поблизу та вздовж лінії розмежування у Донецькій області.

Під час перебування на Донбасі, воїни не раз затримували великі партії контрабанди, яку намагалися вивезти з тимчасово окупованої території. Прикордонників урочисто зустрічали на залізничному вокзалі Львова рідні та друзі. Попереду у бійців щонайменше десять днів перепочинку.

Дружина прикордонника Ірина Моргун розповіла: «Два з половиною місяці не бачились не можу передати, що відчуваю, чесно. Дуже рада, що він повернувся живий, здоровий, що всі повернулись».

Натомість заступник коменданта оперативно-бойової прикордонної комендатури «Великі Мости- 1» Олександр Павлик повідомив: «В першу чергу в нас було завдання недопущення проникнення диверсійних груп, незаконних збройних формувань. Таким чином було затримано дві диверсійні групи, які в подальшому передані СБУ для здійснення процесуальних дій».

Про це повідомили в п’ятницю на телевізійному «5 каналі».

Як інформував «ЩЛ», сьогодні, 3 липня, до Львова повернулися також зі сходу України 200 бійців 80-ї аеромобільної бригади.

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу