Більше чотирьох тисяч тонн сміття застрягли на перевантажувальній станції у Львові

13:22 18 липня 2017 р.

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак попередив: «При високій температурі повітря накопичення відходів може нести загрозу для людей».

У Львівській міськраді повідомили у вівторок, 18 липня: «Станом на сьогодні усі контейнерні майданчики Львова очищені, але на перевантажувальній станції на вулиці Північній є понад чотири тисячі тонн невивезеного сміття, кількість якого щодня збільшується, тому місто очищеним від відходів вважати не можна. На цьому наголосив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак».

Чиновник зазначив: ««Коли сміття лежало біля контейнерів, то ми вважали їх перенакопиченими. Сьогодні кажуть, що місто очищене, але я бачу, що є майданчики, де сміття лежить на землі, але не у такій великій кількості. Що стосується станцій перевантаження, то я наголошував, що потрібно рахувати не тільки те сміття, яке є на майданчиках, але й те, яке є на цих станціях. Зараз на станції на вулиці Північній є приблизно чотири тисячі тонн сміття».

Сергій Бабак також вважає: «Місто можна вважати очищеним, коли не буде сміття на перевантажувальних станціях. Усі чули заяву посадовців ЛОДА, що вони очистили місто і зараз займуться перевантажувальними станціями, але наразі прогресу не видно. Маю надію, що за найближчий тиждень вони все-таки вивезуть цих Сергій Бабак тонн відходів, проведуть дезінфекцію і цей майданчик буде реально не звалищем, а знову перевантажувальною станцією. Якщо туди везуть більше сміття, ніж вивозять – це не той шлях, яким ми повинні йти».

Заступник міського голови також заявив: «Нагадую, що з 1 липня повноваження по вивезенню, збору та утилізації відходів по місту Львову передано ЛОДА. Що стосується станції на вулиці Північній, то департамент житлово-комунального господарства та інфраструктури Львівської міської ради неодноразово скеровував приписи перевізнику «АВЕ» про недопущення скидання такої кількості сміття на перевантажувальній станції та про вимогу негайно все прибрати. Маю надію, що ЛОДА – люди, які відповідаються зараз за це, – приберуть звідти відходи».

Сергій Бабак також зауважив: «При високій температурі повітря таке накопичення відходів, звичайно, може нести загрозу для людей, але потрібно швидко вивозити сміття і, в першу чергу, потрібно приділити увагу зараз найбільше цій перевантажувальній станції. Ми всі свої напрацювання, ваги, комп’ютерну систему передали ЛОДА у користування. Наші всі контакти поза межами міста Львова передані, ті, які з’являються нові, також передаємо, тобто ми максимально сприяємо, щоб сміття вивозилось, адже Львів має бути чистим і львів’яни мають жити у чистому місті».

Про це повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу