Білл Ґейтс вважає, що пандемію COVID-19 зупинить вакцина

19:04 24 березня 2020 р.

Мільярдер-меценат пропонує не лякатися панічних прогнозів про повторні хвилі пандемії і каже, що різні варіанти моделювання дають суперечливі результати.

Один із найуспішніших американських підприємців, засновник компанії Мікрософт Білл Ґейтс, який тепер зосередився на доброчинності в галузі освіти й медицини, минулого місяця надав близько сотні мільйонів доларів на боротьбу з COVID-19, застерігає, що під найбільшою загрозою постали бідніші країни зі слабкими системами охорони здоров’я.

Ґейтс вважає, що багатші країни світу, якщо вони упродовж наступних 2-3 місяців вдаватимуться до правильних карантинних і запобіжних заходів, зможуть уникнути масових заражень.

У низці звернень він закликає допомагати бідним країнам, наголошуючи, що хвороба не може бути подолана в межах національних кордонів. “Мене турбує удар по економіці, але ще більше - наслідки для країн, які розвиваються. Вони не можуть запроваджувати дистанціювання так, як це роблять багаті країни, і мають менше лікарень”, - пише колишній підприємець на своєму особистому сайті, відповідаючи на запитання.

Найважливішим Білл Гейтс наполегливо називає дотримання карантинних заходів і додає, що “нам треба зберігати спокій навіть у цій небувалій ситуації”.

Білл Ґейтс, який, полишивши Мікрософт, в останні роки працював з міжнародними проектами в галузі медицини та освіти, висловлює надію на створення вакцини від COVID-19.

“Розробки вакцини відбуваються у шістьох різних напрямках… Деякі з них не спрацюють.... Вакцини треба випробовувати, щоб переконатися у тому, що вони дієві і безпечні. Перші партії будуть для медичних працівників та людей, які працюють у структурах життєзабезпечення. Це може статися раніше ніж 18 місяців, якщо все буде добре…” - розмірковує він.

Ґейтс припускає, що ще до розробки вакцини, можуть бути створені терапевтичні препарати для протидії коронавірусу. “Одна з ідей полягає у використанні крові (плазми) від людей, які одужали. Вона може містити антитіла для захисту людей. Якби це спрацювало, то це був би найшвидший спосіб захисту медичних працівників та хворих”, - припускає Ґейтс.

“Закриття шкіл упродовж наступних кількох місяців”, - це величезна проблема, вважає Білл Ґейтс і сподівається, що нові технології сприятимуть дистанційному навчанню через інтернет.

Ґейтс вважає, що загроза спалаху пандемій в результаті небезпечних інфекцій існувала завжди, і він повідомляє, що останнім часом створюються структури для міжнародної взаємодії. “Ми готувалися до можливих воєн, пожеж, а тепер нам треба з такою ж серйозністю готуватися до епідемій”, - пропонує Ґейтс.

Білл Ґейтс доходить висновку, що про подолання кризи з коронавірусом можна буде говорити тоді, коли з'явиться ефективна вакцина, яку зможуть виготовляти у великих кількостях.

Він пропонує не лякатися панічних прогнозів про повторні хвилі пандемії і каже, що різні варіанти моделювання дають суперечливі результати.

Відповідаючи на запитання, чи вірить він усій інформації про коронавірус, що надходить з Китаю, Білл Ґейтс припускає, що “відколи Китай у січні визнав серйозність проблеми, там стали досить відкриті з інформацією про їхні захворювання...”

Щодо відродження економіки після пандемії Ґейтс каже, що зрештою відродження настане. “Економічні наслідки обмежень будуть великі, але якщо ті заходи запровадять добре (включно з тестуваннями), то зрештою ми зможемо усе знову відкрити”, - пише Білл Ґейтс.  

Про це повідомив "Голос Америки". 

Тим часом Президент України Володимир Зеленський звернувся до китайського уряду з проханням надати Україні додаткову допомогу – необхідні тест-системи, медичне обладнання та лікарські засоби.

До теми

21:11 27 листопада 2020 р.

У Снопківському парку ремонтують водогін

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні розпочалися роботи із заміни аварійної ділянки магістрального водопроводу від вулиці Зеленої до вулиці Липова Алея, у межах Снопківського парку. Вартість робіт — близько 3 млн грн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу