Білл Ґейтс вважає, що пандемію COVID-19 зупинить вакцина

19:04 24 березня 2020 р.

  • 0

Мільярдер-меценат пропонує не лякатися панічних прогнозів про повторні хвилі пандемії і каже, що різні варіанти моделювання дають суперечливі результати.

Один із найуспішніших американських підприємців, засновник компанії Мікрософт Білл Ґейтс, який тепер зосередився на доброчинності в галузі освіти й медицини, минулого місяця надав близько сотні мільйонів доларів на боротьбу з COVID-19, застерігає, що під найбільшою загрозою постали бідніші країни зі слабкими системами охорони здоров’я.

Ґейтс вважає, що багатші країни світу, якщо вони упродовж наступних 2-3 місяців вдаватимуться до правильних карантинних і запобіжних заходів, зможуть уникнути масових заражень.

У низці звернень він закликає допомагати бідним країнам, наголошуючи, що хвороба не може бути подолана в межах національних кордонів. “Мене турбує удар по економіці, але ще більше - наслідки для країн, які розвиваються. Вони не можуть запроваджувати дистанціювання так, як це роблять багаті країни, і мають менше лікарень”, - пише колишній підприємець на своєму особистому сайті, відповідаючи на запитання.

Найважливішим Білл Гейтс наполегливо називає дотримання карантинних заходів і додає, що “нам треба зберігати спокій навіть у цій небувалій ситуації”.

Білл Ґейтс, який, полишивши Мікрософт, в останні роки працював з міжнародними проектами в галузі медицини та освіти, висловлює надію на створення вакцини від COVID-19.

“Розробки вакцини відбуваються у шістьох різних напрямках… Деякі з них не спрацюють.... Вакцини треба випробовувати, щоб переконатися у тому, що вони дієві і безпечні. Перші партії будуть для медичних працівників та людей, які працюють у структурах життєзабезпечення. Це може статися раніше ніж 18 місяців, якщо все буде добре…” - розмірковує він.

Ґейтс припускає, що ще до розробки вакцини, можуть бути створені терапевтичні препарати для протидії коронавірусу. “Одна з ідей полягає у використанні крові (плазми) від людей, які одужали. Вона може містити антитіла для захисту людей. Якби це спрацювало, то це був би найшвидший спосіб захисту медичних працівників та хворих”, - припускає Ґейтс.

“Закриття шкіл упродовж наступних кількох місяців”, - це величезна проблема, вважає Білл Ґейтс і сподівається, що нові технології сприятимуть дистанційному навчанню через інтернет.

Ґейтс вважає, що загроза спалаху пандемій в результаті небезпечних інфекцій існувала завжди, і він повідомляє, що останнім часом створюються структури для міжнародної взаємодії. “Ми готувалися до можливих воєн, пожеж, а тепер нам треба з такою ж серйозністю готуватися до епідемій”, - пропонує Ґейтс.

Білл Ґейтс доходить висновку, що про подолання кризи з коронавірусом можна буде говорити тоді, коли з'явиться ефективна вакцина, яку зможуть виготовляти у великих кількостях.

Він пропонує не лякатися панічних прогнозів про повторні хвилі пандемії і каже, що різні варіанти моделювання дають суперечливі результати.

Відповідаючи на запитання, чи вірить він усій інформації про коронавірус, що надходить з Китаю, Білл Ґейтс припускає, що “відколи Китай у січні визнав серйозність проблеми, там стали досить відкриті з інформацією про їхні захворювання...”

Щодо відродження економіки після пандемії Ґейтс каже, що зрештою відродження настане. “Економічні наслідки обмежень будуть великі, але якщо ті заходи запровадять добре (включно з тестуваннями), то зрештою ми зможемо усе знову відкрити”, - пише Білл Ґейтс.  

Про це повідомив "Голос Америки". 

Тим часом Президент України Володимир Зеленський звернувся до китайського уряду з проханням надати Україні додаткову допомогу – необхідні тест-системи, медичне обладнання та лікарські засоби.

Коментарі(0)

До теми

16:23 2 квітня 2020 р.

На зупинках електротранспорту встановлюють термінали для придбання квитків

На зупинках електротранспорту встановлюють спеціальні термінали для придбання квитків на проїзд. Як розповів Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР, вже встановлено 16 терміналів. Загалом заплановано встановити 46 терміналів на 31 зупинці.

Рубрика: Ситуації

16:14 2 квітня 2020 р.

На проспекті Шевченка у Львові - самовільні будівельні роботи з надбудови поверху

ЛМР скерувала листи в прокуратуру і Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області щодо самовільних робіт з надбудови поверху в будинку на пр. Шевченка, 23.

Рубрика: Ситуації

15:07 2 квітня 2020 р.

Керівники Львівської області передали Центру легеневого здоров’я медичний вантаж від банку Ахметова

Медичний вантаж вагою 8 тонн, який розподілять серед 13 закладів охорони здоров’я, містить кисневі маски, медичні респіратори, медичні маски посилені, медичні костюми біозахисту, рукавиці, термометри, фільтри ШВЛ, бахіли, шапки одноразові.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

На зупинках електротранспорту встановлюють термінали для придбання квитків

На проспекті Шевченка у Львові - самовільні будівельні роботи з надбудови поверху

Керівники Львівської області передали Центру легеневого здоров’я медичний вантаж від банку Ахметова

Наркодилерів-вбивць на Львівщині не випустять під заставу

Галицькі митники у Львові виявили розчинник з психотропними речовинами

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу