Бійці, їх родини й сім’ї Героїв Небесної Сотні на Львівщині отримають 997,7 тисячі

17:28 19 грудня 2016 р.

148 демобілізованим воїнам виплатять по три тисячі гривень.

З обласного бюджету Львівщини спрямовано на реалізацію номплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні 997,7 тисячі гривень. Про це повідомив директор департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Олег Демків.

За його словами, на встановлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні скеровано 127,8 тисячі гривень. Загалом таку допомогу в області цьогоріч отримають 207 родин на суму шість мільйонів і 616,4 тисячі гривень, з яких вже профінансовано шість мільйонів і 300,8 тисячі гривень.

Крім того, одноразову адресну допомогу по три тисячі гривень отримають 148 демобілізованих зі зони АТО воїнів. А щомісячні соціальні виплати – 166 дітей по 2,5 тисячі гривень.

Натомість на відшкодування витрат, пов’язаних із наданням пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, на послуги зв’язку родинам Героїв Небесної Сотні спрямовано 0,9 тисячі гривень. Про це повідомили сьогодні, 19 грудня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також запевнили: «Зазначені кошти будуть розподілені та скеровані департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації за належністю».

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу