Бійці й родини Героїв Небесної сотні на Львівщині отримають 147,8 тисячі гривень

11:00 28 липня 2017 р.

У Львівській ОДА запевнили: «З обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні спрямували147,8 тисячі гривень».

Про це повідомили сьогодні, 28 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Одноразову адресну допомогу отримають 17 воїнів з числа демобілізованих із зони АТО (по три тисячі гривень), а щомісячні соціальні виплати – 25 дітей загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тисячі гривень). На встановлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час АТО скеровано 32 тисячі гривень. Таку допомогу в області цьогоріч передбачено для 15 родин загиблих на суму 479,5 тисячі гривень. Для відшкодування витрат, пов’язаних із наданням пільг на житлово-комунальні послуги родинам Героїв Небесної Сотні виділено 2,3 тисячі гривень».

«Із початку року з обласного бюджету на виплату одноразової допомоги демобілізованим воїнам зі зони АТО спрямували 2088 тисячі гривень, щомісячної соціальної виплати дітям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні – 3672,1 тисячі гривень, одноразової грошової допомоги на встановлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час АТО – 223,7 гривень, відшкодування витрат, пов’язаних із наданням пільг родинам Героїв Небесної Сотні – 153,9 тисячі гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу