Без військового вишколу не братимуть на держслужбу - законопроєкт про мобілізацію

14:14 31 січня 2024 р.

Фото до новини

КМУ у законопроєкті про мобілізацію пропонує тих чоловіків, які вперше буде влаштовуватися на державну службу, приймати лише з базовою загальновійськовою підготовкою чи військовою службою.

Про це інформує  УП цитуючи текст законопроєкту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку" на сайті Верховної Ради, пише DailyLviv.com.

В урядовому законопроєкті пропонують внести зміни до статті 19 закону про державну службу.

Читайте також: 10 змін у новому законопроєкті про мобілізацію

Зокрема, на державну службу пропонують брати лише тих, хто пройшов базову загальновійськову підготовку або військову службу. Водночас це не стосується тих, кого визнали непридатним. Таким чином нововведення не стосуватиметься чинних держслужбовців.

Читайте також: Зміна призовного віку і 60 днів на військовий облік: законопроєкт №10449

"На державну службу не може вперше вступити особа чоловічої статі віком до 60 років, яка не пройшла базову загальновійськову підготовку або військову службу, крім осіб, звільнених від проходження базової військової служби відповідно до статті 18 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" або визнаних за станом здоров’я непридатними до проходження військової служби".

 

Читайте також:  Кого з жінок візьмуть на військовий облік

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів