Бензовози їдуть в Україну окремими смугами: хто в черзі

14:38 16 липня 2022 р.

Біля трьох найбільших пунктів перетину на Львівщині на оформлення очікують від 100 до 150 ваговозів.

Про це повідомила Державна прикордонна служба, пише Dailylviv.com.

У зв’язку з призупиненням в Україні морського сполучення і авіаційних перевезень внаслідок російської агресії, навантаження на пункти пропуску на західних рубежах зросло в рази. У середині червня біля кордонів утворилися черги з вантажівок. На Львівщині вони становили 400-500 машин біля «Краківця» і «Шегинь», поблизу «Рави-Руської» – близько 1000. Найдовшою була черга ваговозів з України до Польщі перед «Ягодином», що на Волині – понад 2500 транспортних засобів.

З метою покращення транскордонного руху і логістики на напрямку Україна – ЄС було започатковано проєкт «Відкритий кордон». Він передбачив реконструкцію інфраструктури наявних пунктів пропуску (включно з під’їзними дорогами), побудову нових пунктів, запровадження спільного прикордонно-митного контролю з державами-сусідами.

Вже 20 червня ц.р. у рамках проєкту було відкрито рух оновленим пунктом пропуску «Краківець–Корчова», що на кордоні з Польщею.

Завдяки зусиллям і заходам, вжитими прикордонниками і митниками обох сторін, а також збільшенню кількості смуг для руху вантажівок з 4-х до 10-ти та створенню додаткового терміналу для оформлення легкового транспорту і автобусів, за перший тиждень кількість пропущених вантажівок на виїзд до Польщі збільшилася майже на 40%. Час очікування на оформлення зменшився, подекуди, з тижня до однієї доби.

Наразі біля трьох найбільших пунктів перетину на Львівщині на оформлення очікують від 100 до 150 ваговозів.

27 червня було реорганізовано рух через «Ягодин», де дозволили слідувати лише вантажному транспорту з повною масою понад 7,5 тонни і рейсовим автобусам. Крім того, оформлення вищевказаних категорій транспорту було розпочато на 21 смузі руху – раніше їх було 14. Також відокремили смуги для руху автомобілів без вантажу. Таким чином за перший тиждень після коригування руху через «Ягодин» проїхало майже 9 тисяч вантажних автомобілів, що на 20% більше порівняно з попереднім тижнем. Черга, яка сягала 2500 вантажівок, наразі складає близько 150 машин.

Ще одним кроком задля пришвидшення транскордонного руху стало відкриття руху для вантажівок з повною масою до 7,5 тонни через «Устилуг» і «Грушів». Починаючи з 15 червня через зазначені пункти прослідувало в обох напрямках понад 4 400 вантажівок.

Зазначимо, що з урахуванням дефіциту пального в Україні, пріоритет у пропуску надається бензовозам, які прямують окремими смугами.

Які черги на виїзд з Польщі, - ПР

Один із західних пунктів пропуску на кордоні обслуговуватиме лише бензовози

Нові обмеження: ввезення автомобілів дозволили лише в одному пункті пропуску на Львівщині

Де ліпше перетинати кордон з легковиками і вантажівками, - начальник ЛОВА

Найшвидша митниця: уряд максимально спростив усі митні процедури

На кордоні поза чергою пропускають бензовози, які їдуть в Україну з пальним і за пальним в ЄС (відео)

Пальне з Європи, яке подорожчає, на Львівщині купуватимуть з коліс

dailylviv.com

Ключовим у перемовинах буде статус чотирьох окупованих і анексованих Росією областей України

Поверніть нам Статую Свободи. Французький депутат звернувся до США

Країни ЄС можуть відправити кілька тисяч солдатів до центрів збору у Києві, Одесі та Львові

17 березня впродовж 14 годин застосують обмеження потужності - Укренерго

Як під Дрогобичем українці розбили втричі більші сили росіян і що найбільше вразило їхнього воєнкора

Прийняття України в НАТО малоймовірне

Навідник Олександр Бузунар загинув під час виконання бойового завдання у Курській області. Сьогодні було прощання

Уночі дівчата 13 і 8 років отруїлися чадним газом

Новий начальник Генштабу ЗСУ Андрій Гнатов закінчив Харківське танкове училище, але пов'язав кар'єру з морською піхотою

Путін далі прагне припинення існування України

Щоб не було Третьої світової війни, Україна повинна відмовитися від частини своїх територій

Львівська залізниця 5 днів ремонтуватиме колію на переїзді

Вулицю наймолодшого Героя України Павла Думанського відкрили у Львові

Чому росіяни закликали українців вимкнути з розеток усі електроприлади

Воїнів-захисників з Луганщини і Харківщини поховають у Львові

Звукова зброя за секунди розігнала кількатисячний натовп протестувальників у Белграді

Навіть смерть Путіна або його усунення від влади не зробить Росію цивілізованою країною, що визнає міжнародне право

П’ять-сім авіакомпаній готові відновити рейси до Львова впродовж місяця після запуску термінала аеропорту

Зима навесні. На Львівщині попередили про сніг, хуртовини, сильний вітер

На Львівщині з автомобіля «Нива» деблокували двох чоловіків

Мама віддала свою нирку 32-річному синові

Ліцензії на користування надрами і видобування корисних копалин в Україні віддадуть іноземцям

Образив військовослужбовців ТЦК у Львові - і був мобілізований

Тисячі заявок від добровольців США, які хочуть приєднатися до армії України, надійшло після заяв Трампа

До Німеччини через ПП Краківець везли 87-річну скрипку

Директорка Голосу Америки сподівається, що повний демонтаж радіостанції не відбудеться

Минулої доби на Курщині відбулося 19 боєзіткнень - Генштаб ЗСУ

Лише десятьом ворожим безпілотникам вдалося оминути ППО

Трамп мінімізує Радіо Свобода та Голос Америки

З Ашану у Львові люди в формі винесли чоловіка і запакували в бус (відео)

Атака ударних БпЛА по Чернігову

Протести у Белграді. На вулиці вийшли від 107 000 до 1 000 000 осіб (відео)

На автодорозі Ковель — Шептицький — Жовква трапилася ДТП з потерпілими

На кордоні у Рава-Руській приховав 800 вейпів

На аеродромі «Енгельс-2», де базуються стратегічні бомбардувальники рф, приземлився транспортний літак «Руслан»

У Карпатах знайшли 37-річного жителя Черкащини

Сотні скарг надійшло з 10 областей на продаж ліків за завищеними цінами

Тисячі людей вийшли на вулиці Будапешта й вимагають відставки Орбана

У шести школах Львівщини зафіксовано перевищення рівня концентрації радону-222

Президент нагородив шістьох Захисників із Шептицького району