АЗС концерну "Галнафтогаз" заважає будівництву розв'язки на Науковій-Стрийській

17:12 27 вересня 2013 р.

«Земельна ділянка станом на сьогодні перебуває у власності ПАТ «Концерн Галнафтогаз» і оформлена власність на цю земельну ділянку перешкоджає будівництву дороги», - зазначила Гелена Пайонкевич, керівник юридичного управління ЛМР.

 Виконком ЛМР погодив надання управлінню капітального будівництва функції замовника на проведення оцінки земельної ділянки площею 0,3000 га на вул. Науковій - вул. Стрийській, що підлягає викупу для суспільних потреб, інформує прес-служба ЛМР.

Відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності», планується викуп земельної ділянки для реконструкції перехрестя вул. Стрийська - Наукова - Хуторівка.

«Ми потрапили в достатньо пікантну ситуацію, коли в межах червоних ліній, на розв’язці Стрийська-Наукова, на аукціоні в 2005 році була придбана земельна ділянка для розміщення АЗС. З підприємством була досягнута домовленість, що буде проведено заміну цієї земельної ділянки, але, на великий жаль, на минулому засіданні сесії міської ради депутати не підтримали відповідну ухвалу.

Отож, сьогодні дорога, яка фактично на дві третіх збудована на розв’язці вул. Стрийської-Наукової, фактично проходить через територію земельної ділянки, яка є у власності підприємства. Тому ми сьогодні приймаємо це рішення, щоб розпочати паралельний процес відповідно до чинного законодавства», - додав Олег Синютка, перший заступник міського голови Львова. 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу