Автомобілі перетинають кордон у Краковці двома смугами руху

09:20 23 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимира Єгорова пояснив: «Ми створили додаткову смугу руху для громадян ЄС, а також громадян України, що мають авто з українською реєстрацією».

У Львівській облдержадміністрації повідомили напередодні, що в четвер, 22 грудня, на пункті пропуску через державний кордон України «Краковець-Корчова» створено додаткову смугу руху для  громадян України, що мають авто з українською реєстрацією, а також для громадян ЄС. Такий експеримент покликаний розвантажити потік транспортних засобів, зменшити черги на кордоні та пришвидшити процедуру перетину кордону для людей, котрі прямують на відпочинок, у бізнес- чи дипломатичних справах.

За словами начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимира Єгорова, здебільшого черги на митниці створюють транспортні засоби з іноземною реєстрацією. Вони більш ніж удвічі перевищують кількість автомобілів з українськими номерами та перетинають кордон кожні п’ять днів у режимі «транзит» відповідно до Митного Кодексу України. Це створює дискомфорт для водіїв, авто яких має українську реєстрацію та громадян ЄС, адже вони змушені чекати у загальній черзі.

Начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимира Єгорова повідомив: «Ми створили додаткову смугу руху для громадян ЄС, а також громадян України, що мають авто з українською реєстрацією. А це близько 30-40% громадян, що перетинають західний кордон України. Таким чином плануємо забезпечити комфортні умови людям, котрі прямують за кордон на відпочинок, у бізнес- чи дипломатичних справах, аби вони не чекали у загальних чергах разом із учасниками малого прикордонного руху. Цим громадянам ми і пропонуватимемо заїжджати на окрему смугу руху».

За словами заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Гримак, стартував експеримент саме на пункті пропуску «Краковець-Корчова», адже цей контрольно-пропускний пункт найбільш технічно пристосований для його проведення. Спонсорські кошти у розмірі понад 400 тисяч гривень дозволили закупити знаки розмежування та провести ознакування території. Ірина Гримак зазначила: «Цей експеримент, ми сподіваємось, дозволить не лише зменшити черги на кордоні, а й побороти корупційну складову, зокрема такі її елементи як продаж черги самими учасниками руху. Якщо він виявиться вдалим, ставитимемо питання про упорядкування руху і на інших пунктах пропуску для забезпечення більш якісного та швидкого перетину кордону».

Обирати саме цю смугу руху у рекомендаційній, проте не обов'язковій формі, громадянам, що перетинають кордон, допомагатимуть працівники Нацполіції, котрих долучили до експерименту. На перших порах допомагатиме і черговий склад Держприкордонслужби.

Начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. резюмував: «Висновки із експерименту робитимемо через три місяці».

Про це повідомили сьогодні, 23 грудня, на сайті Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

17:22 20 січня 2021 р.

ДТП на Яворівському полігоні: у госпіталі повідомили про стан військових, серед яких дві жінки

На Львівщині вісьмом військовослужбовцям, яких госпіталізували з травмами після ДТП біля Яворівського полігону, надано кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичному центрі Західного регіону.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу