Автобуси й трамваї повернуться у Львові на площу Двірцеву 7 грудня

14:35 2 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Роботи на площі Двірцевій у Львові відбуваються згідно з графіком.

Про це повідомили в понеділок, 2 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що на площі Двірцевій уже завершили заміну водогонів, забрали всі «повітряні» дроти, прокладено нову телефонну мережу, облаштовано платформи для висадки і посадки пасажирів трамваїв, платформи для пасажирів автобусів, проведено монтаж трамвайної контактної мережі. На сьогодні проводяться роботи з висадки дерев, монтаж камер для фонтану, облаштування благоустрою.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Усі роботи на площі Двірцевій, згідно угоди, мають бути виконані за 22 місяці. Пройшло дев’ять місяців і вже великий об’єм робіт ми можемо побачити, він реальний. Питання, яке ми обговорили на нараді – коли ми відновлюємо рух громадського транспорту – трамваїв та автобусів. 7 грудня є День місцевого самоврядування і Катерини – до цього дня трамваєм можна буде під’їхати до вокзалу».

Андрій Садовий також розповів: «На п’ятницю має бути готовність, все має бути чітко за планом, зараз ще монтують табло та освітлення, деякі речі мають поправити, помити смітники, щоб все мало якісний та естетичний вигляд, щоб людям було комфортно. Ми працюємо з випередженням графіку. Щодо другої частини – йдуть роботи по фонтану, друга частина мала б бути повністю відкрита в рамках наступного року, вже тоді площа буде мати інший вигляд».

Міський голова також повідомив: «Залишиться лише питання підземного паркінгу, під це також треба мати кошти. Підрядники працювали і в суботу, і в неділю. Я навіть зробив зауваження компанії «Онур», бо коли вони заходили у Львів, якість робіт, особливо естетика, була на вищому рівні. Сьогодні вони мають багато замовлень в Україні і вони трохи розслабились. Тому кожен мій приїзд – це додатковий імпульс».

Андрій Садовий також зауважив: «Деякі речі мали б бути зроблені, але їх ще нема, наприклад, електронні табло. Електронні табло мали працювати вчора, їх нема, вони запрацюють трохи пізніше. Це проблема. Є низка інших дрібних зауважень. Звичайно, було би добре, якби була якісна співпраця зі залізницею. Навіть напис «Вокзал» можна б замінити на напис «Львів». І накриття зовсім не відповідає естетиці вокзалу, його колись зробили, його треба демонтувати і переробляти. Є попередня згода, що Залізниця зробить капітальний ремонт самого фасаду, а ще багато роботи всередині».

Як інформував «Щоденний Львів», на реконструйованій площі Двірцевій тестували трамвай.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:48 10 грудня 2019 р.

У Львові перекриють вулицю Колумба

У зв’язку з ремонтними роботами, в середу, 11 грудня з 9.00 до ранку 13 грудня буде перекрито проїзд транспорту вулицею Колумба.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

В.о. директора департаменту містобудування ЛМР взяли на поруки

Шість компаній у Львові отримали найбільше дозволів на забудову, - ЗМІ

Художник і бодібілдер «намалюють» мера Львова

Львівщина підтримала армію на 867 мільйонів гривень

Відомий захисник української мови розкаже про три ганебні і славні речі у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу