Автобуси №27, №36 та №40 будуть курсувати у Львові інакше

09:20 16 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У зв’язку зі закриттям на ремонт вулиці Галицької у Винниках, внесено зміни у схеми руху маршрутних автобусів №27, №36 та №40.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Курсування міського автобусного маршруту №27 буде продовжено до вулиці Хмельницького (Винники, поворот до Винниківського озера). Крім того, міські автобуси №36 та №40 на період проведення ремонтних робіт курсуватимуть за маршрутом: вулиця Тракт Глинянський – село Лисиничі – вулиця Івасюка у Винниках, а далі – за звичним маршрутом».

«Відповідно до розпорядження міського голови Винників, з 16 липня розпочинається капітальний ремонт вулиці Галицької (від початку Винників до вулиці Шевченка та від вулиці Івасюка до вулиці Івана Франка). Роботи попередньо триватимуть два місяці», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу