Автівки зможуть потрапити в центральну пішохідну зону Львова лише з новими перепусткамии

17:28 3 серпня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник управління безпеки міста ЛМР Юрій Діль попередив: «1 вересня вступлять в дію нові перепустки (змінюється кольористика) для в’їзду транспорту в центральну пішохідну зону Львова. Протягом серпня можна отримати нові перепустки».

Начальник управління безпеки міста ЛМР Юрій Діль повідомив також у п’ятницю, 3 серпня: «Заміну перепусток для в’їзду транспорту у центральну пішохідну зону Львова проводимо тому, що впродовж останніх двох років ми видавали перепустки старого зразка, і почали траплятися зловживання. Тому було прийнято рішення змінити перепустки, змінивши кольористику, і паралельно провести повторний реєстр мешканців і служб, які мають право на заїзд у пішохідну зону».

Юрій Діль також зазначив: «Отож, це будуть зелені перепустки для автомобілів мешканців. Жовтого кольору перепустки – для автомобілів, які обслуговують підприємства та заклади на території пішохідної зони, для надання послуг та здійснення розвантаження/завантаження товарів, продуктів, тари тощо. І червоного кольору будуть перепустки для спеціалізованих служб і силових структур.
Начальник управління безпеки міста ЛМР також розповів: «Автомобілі сфери обслуговування зможуть заїжджати в центральну пішохідну зону в час, який був визначений раніше – зі шостої години ранку до 11.00. Мешканці можуть заїжджати цілодобово, однак для них, в залежності від адреси проживання, на перепустці буде вказано три зони для паркування та вказано, де не можна паркуватися чи залишати своє авто».

Юрій Діль також попередив: «Мешканцям для отримання перепуски нового зразка необхідно буде надати документи, які підтверджують, що вони є власниками транспортного засобу, і проживають на території пішохідної частини. Перепустки видаються терміном на один рік. Для мешканців і спецтранспорту вони безкоштовні, натомість щомісячна оплата для автомобілів сфери обслуговування – 465 гривень».

Про це повідомили в п’ятницю, 3 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Для отримання перепусток нового зразка необхідно звертатися за адресою: площа Ринок, 1, кабінет охорони. Отримати консультацію чи за додатковою інформацією можна звертатися цілодобово за телефоном 297-59-94. Перепуски нового зразка можна отримати впродовж серпня, а з 1 вересня вони почнуть діяти».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу