Аварії зневоднили частину Львова

09:42 3 лютого 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники «Львівводоканалу» ліквідовують несправність засувки водогону на вулиці Зеленій, ремонтні роботи тривають також на вулиці Грінченка.

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації повідомили в суботу, 3 лютого, що працівники «Львівводоканалу» ліквідовують несправність засувки водогону на вулиці Зеленій. А на порталі «Гарячої лінії міста» поінформували, що, у зв’язку з ремонтними роботами на вулиці Зеленій, позбавлені водопостачання вулиці до 10:16 Вигін, Дністерська, Дунайська, Липова Алея, Меблярська й Раковського, а також будинки №130, №140 та №144 на вулиці Зеленій, а до 16:00 – вулиці Бузкова, Вигін, Вулецька, Дністерська, Дунайська, Жасминова, Керченська, Липова Алея, Межова, Навроцького, Орлина, Перелітна, Простора, Радість, Раковського, Розвилиста й Слобідська.

Натомість у зв’язку з ремонтними роботами на вулиці Грінченка позбавлені водопостачання до 10:16 вулиці Мідна, Назарука, Стеценка й будинки  №8, 10, №10а, №10б, №11а, №11, №12, №12а та №12б на вулиці Грінченка й №267 та №269 на вулиці Хмельницького.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу