Аварії знеструмили сім населених пунктів на Львівщині

09:30 2 серпня 2017 р.

У вівторок, 1 серпня, на території Львівської області сталися п’ять порушень у роботі систем електропостачання.

У вівторок, 1 серпня, о 05:20 у Львові унаслідок виходу з ладу підземного кабелю були знеструмлені вулиця Зелена й 13 прилеглих до неї. Аварійна бригада повернула їм електропостачання о 8:30.

У вівторок, 1 серпня, о 12:50 у Стрию внаслідок пошкодження підземного силового електричного кабелю були знеструмлені близько 28 вулиць, яким повернула їм електропостачання о 14:10 за резервною схемою. Пошук місця аварії та ремонт силового кабелю розпочнеться 2 серпня після прибуття електротехнічної лабораторії зі Львова.

У вівторок, 1 серпня, 15:15 у Старому Самборі внаслідок спрацювання аварійного захисту були знеструмлені дві вулиці. Житловим будинкам Аварійна бригада повернули електропостачання о 17:10, відновлення електропостачання адмінбудинкам триватиме 2 серпня.

У вівторок, 1 серпня, о 17:58  у Радехівському районі унаслідок спрацювання аварійного захисту на трансформаторній підстанції було частково знеструмлене село Павлів. Аварійна бригада повернула йому електропостачання о 22:30.

У вівторок, 1 серпня, близько 18:20 унаслідок задимлення трансформаторної підстанції були знеструмлені вулиці Замарстинівська, Долинського, Кушевича, Лемківська, Тесленка й Хімічна у Львові. Аварійна бригада повернули їм електропостачання о 20:00.

У вівторок, 1 серпня, о 19:00 у Самбірському районі внаслідок аварійного відключення в електромережах району були знеструмлені села Сіде (повністю) й Городище та Кульчиці (частково). Роботи з виявлення несправності та відновлення електропостачання цих сіл будуть проводитись 2 серпня.

Про це повідомили сьогодні, 2 серпня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу