Аварії знеструмили на Львівщині дев’ять населених пунктів

09:25 15 липня 2017 р.

14-15 липня на території Львівської області сталися сім порушень у роботі систем електропостачання.

У п’ятницю, 14 липня, близько 07:30 унаслідок спрацювання апаратури захисту було частково знеструмлене село Дуб'є в Бродівському районі. Ремонтники повернули йому електропостачання о 12:10.

У п’ятницю, 14 липня о 10:00 унаслідок спрацювання апаратури захисту (вийшов з ладу 2-й трансформатор) були знеструмлені шість вулиць у Винниках. Ремонтники повернули їм електропостачання о 12:10.

У п’ятницю, 14 липня об 11:00 унаслідок спрацювання апаратури захисту були знеструмлені дві вулиці в Сихівському районі Львова. Ремонтники повернули їм електропостачання о 13:00.

У п’ятницю, 14 липня, о 12:00 унаслідок спрацювання апаратури захисту були знеструмлені три вулиці в Залізничному районі Львова. Ремонтники повернули їм електропостачання о 16:00.

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

У п’ятницю, 14 липня, близько 11:00 унаслідок спрацювання апаратури захисту були знеструмлені села Гостинцеве (повністю) й Довгомостиська (частково) в Мостиському районі. Ремонтники повернули їм електропостачання о12:50.

У п’ятницю, 14 липня, об 11:10 унаслідок спрацювання апаратури захисту були повністю знеструмлені села Банюнин і Кам'янка-Бузька, а частково – Неслухів у Кам'янка-Бузькому районі. Ремонтники повернули їм електропостачання о 16:00.

У суботу, 14 липня, о 01:32 унаслідок падіння дерева та обриву електрод ротів було частково знеструмлене село Нижня Білка в Пустомитівському районі. Роботи з відновлення йому електропостачання будуть проведені 15 липня з настанням світлого часу доби.

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу