Аварії знеструмили на Львівщині десять населених пунктів

09:48 11 червня 2017 р.

У суботу, 10 червня, на території Львівської області сталися три порушення в роботі систем електропостачання.

Зокрема, у Сколівському районі о 18:00 вунаслідок спрацювання системи автоматики було знеструмлене село Лавочне. Аварійна бригада Сколівського РЕМ ліквідовано пошкодження й відновила електропостачання о 21:24.

У Турківському районі о 16:40 унаслідок пошкодження на силовій підстанції були знеструмлені три лінії електропередач, відтак, без електропостачання залилишилися мешканці семи населених пунктів: села Ільник і Радич – повністю, а села Вовче, Завадівка, Присліп і Шум'яч та вулиця Горішня в Турці – частково. Аварійна бригада Турківського РЕМ відновила електропостачання Вовчому о 19:16, а Ільнику, Завадівці й Радичу – о 20:30, натомість роботи з відновлення електропостачання жителям Турки, Присліпу й Шум'ячу розпочаті щойно з настанням світлого часу доби 11 червня. 

У Пустомитівському районі о 18:52 унаслідок пошкодження дротів лінії електропередач були знеструмлені села Малинівка й Шуфраганка. Аварійна бригада Пустомитівського РЕМ ліквідовано пошкодження й відновила електропостачання о 23:38.

Про це повідомили сьогодні, 11 червня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу