Аварії знеструмили на Львівщині 79 населених пунктів

09:45 4 грудня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У неділю, 3 грудня, й у понеділок, 4 грудня, на території Львівської області були зафіксовані 13 порушень у роботі систем електропостачання.

У Жидачівському районі в неділю, 3 грудня, о 14:20 спрацювання апаратури аварійного захисту повітряної лінії знеструмило села Заболотівці, Загурщина, Бережниця, Журавків, Смогів повністю, а село Млиниська – частково. Їм повернули електропостачання о 16:20.

У Жовківському районі в неділю, 3 грудня, о 14:30 спрацювання апаратури аварійного захисту знеструмило 21 населений пункт (13 – повністю, а вісім – частково). Роботи з відновлення їм електропостачання продовжені 4 грудня з настанням світлого часу доби.

У Яворівському районі в неділю, 3 грудня, о 15:00 спрацювання апаратури аварійного захисту знеструмило села Салоші, Смолин, Середкевичі, Вороблячин і Воля Вороблячинська. Їм повернули електропостачання о 23:46. Уранці в понеділок, 4 грудня, знеструмленим частково залишалося село Оселя

У Жидачівському районі в неділю, 3 грудня, в період з 16:30 до 19:30 спрацювання апаратури аварійного захисту знеструмило 10 населених пунктів: Рудківці, Чертіж, Дубравка, Тернавка, Зарічне, Романівка, Жирова, с.Піддністряни, Борачинці(повністю), Монастирець (частково).

Роботи з відновлення електропостачання будуть продовжені 4 грудня з настанням світлого часу доби.

У Городоцькому районі в неділю, 3 грудня, о 15:20 спрацювання апаратури аварійного захисту знеструмило села Кліцько, Яківчиці, Чуловичі й Грімно повністю, а місто Комарно й села Суховолю, Татаринів та Мшана – частково. Роботи з відновлення їм електропостачання продовжені 4 грудня з настанням світлого часу доби.

У Пустомитівському районі в неділю, 3 грудня, о 17:00 спрацювання апаратури аварійного захисту знеструмило села Товщів, Муроване, Селисько повністю, а Підтемне, Милятичі – частково. Роботи з відновлення їм електропостачання продовжені 4 грудня з настанням світлого часу доби.

У Самбірському районі в неділю, 3 грудня, о 21:00 спрацювання апаратури аварійного захисту знеструмило села Острів, Лопушна, Лукавиця, Монастирець, Чернихів, Лопушне й Сприня повністю, а місто Рудки й села Чайковичі, Огірці й Луки – частково. Роботи з відновлення їм електропостачання продовжені 4 грудня з настанням світлого часу доби.

У Брюховичах в неділю, 3 грудня, близько 20:00 аварійне відключення знеструмило частину вулиць. Роботи з відновлення їм електропостачання  продовжені 4 грудня з настанням світлого часу доби.

У Сокальському районі в неділю, 3 грудня, близько 23:00 аварійне відключення знеструмило села Межеріччя й Сілець. Роботи з відновлення електропостачання  продовжені 4 грудня з настанням світлого часу доби.

У Буському районі в понеділок, 4 грудня, близько 05:00 спрацювання апаратури аварійного захисту повітряної лінії знеструмило села Богданівка й Полоничі. Роботи з відновлення електропостачання  продовжені 4 грудня з настанням світлого часу доби.

У Мостиському районі в понеділок, 4 грудня, близько 05:10 спрацювання апаратури аварійного захисту повітряної лінії знеструмило села Піски, Берегове й Королино. Роботи з відновлення електропостачання  продовжені 4 грудня з настанням світлого часу доби.

У Бродівському районі в понеділок, 4 грудня, близько 05:00 спрацювання апаратури аварійного захисту повітряної лінії знеструмило села Комарівка й Кізя. Роботи з відновлення їм електропостачання  продовжені 4 грудня з настанням світлого часу доби.

У Радехівському районі в понеділок, 4 грудня, близько 05:00 спрацювання апаратури аварійного захисту повітряної лінії знеструмило села Завидче, Новоставці й Березівка. Роботи з відновлення їм електропостачання  продовжені 4 грудня з настанням світлого часу доби.

Про це повідомили сьогодні, 4 грудня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу