Аварії знеструмили на Львівщині 31 населений пункт

09:48 18 червня 2017 р.

У суботу, 17 червня, на території Львівської області сталися дев’ять порушень в роботі систем електропостачання.

Зокрема, в Сокальському районі в суботу, 17 червня о 07:20 унаслідок спрацювання апаратури захисту були знеструмлені шість сіл – Первятичі, Княже, Спасів, Тартаківець, Фусів і Шпиколоси. Ремонтники ліквідували це пошкодження й відновили електропостачання о 10:25 

У Буському районі в суботу, 17 червня о 08:20 унаслідок спрацювання апаратури захисту  були знеструмлені 10 сіл – Боложнів, Вербляни, Гумнисько, Закомар'я, Лісові, Ниви, Ожидів, Підставки, Чучмани, Чучмаени-Заболітні. Ремонтники ліквідували це пошкодження й відновили електропостачання о 10:15.

У Жовківському районі в суботу, 17 червня о 09:45 унаслідок пошкодження на повітряній лінії передачбуло знеструмлене село Воля Висоцька. Ремонтники ліквідували це пошкодження й відновили електропостачання о 12:50.

У Пустомитівському районі в суботу, 17 червня о 09:59 унаслідок спрацювання апаратури захисту на лінії електропередач були знеструмлені три села – Борщовичі, Нижня Білка й Пікуловичі. Ремонтники ліквідували це пошкодження й відновили електропостачання о 18:00.

У Дрогобицькому районі в суботу, 17 червня о 10:17 унаслідок пошкодження ізолятора на повітряній лінії передач було знеструмлене селище Меденичі. Ремонтники ліквідували це пошкодження й відновили електропостачання о 13:05.

Також у Дрогобицькому районі в суботу, 17 червня о 14:52 унаслідок спрацювання апаратури захисту було знеструмлене село Станиля. Ремонтники ліквідували це пошкодження й відновили електропостачання о 16:25.

У Радехівському районі в суботу, 17 червня о 13:48 унаслідок спрацювання апаратури захисту було знеструмлене село Вузлове. Ремонтники ліквідували це пошкодження й відновили електропостачання о 18:00.

У Львові в суботу, 17 червня о 15:10 унаслідок спрацювання апаратури захисту були знеструмлені вулиці Замарстинівська, Інструментальна, Лінкольна, Міртова, Плющова й Шполянська. Ремонтники ліквідували це пошкодження й відновили електропостачання о 16:20. 

У Яворівському районі в неділю, 18 червня, о 00:20 унаслідок спрацювання апаратури захисту на електропередач були знеструмлені шість сіл – Бунів, Любині, Морянці, Роснівка, Сарни й Шутово. Ремонтники ліквідовуватимуть це пошкодження  в світлий час доби 18 червня.

У Дрогобичі в суботу, 17 червня о 00:15 унаслідок спрацювання апаратури захисту були знеструмлені вісім будинків на вулиці Фабричній. Ремонтники ліквідували це пошкодження й відновили електропостачання о 12:10.

Про це повідомили сьогодні, 18 червня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу