Аварії знеструмили на Львівщині 24 населених пунктів

09:36 3 липня 2017 р.

У неділю, 2 липня, на території Львівської області виникли 10 порушень у роботі систем електропостачання.

Зокрема, в Золочівському районі о 7:00 унаслідок падіння дерева на дроти лінії елктропередач та їх обриву були знеструмлені села Гологори й Зашків та хутір Лісова. Аварійна бригада Золочівського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 17:23.

У Дрогобицькому районі о 07:53 унаслідок пошкодження повітряної лінії було частково знеструмлене село Дережичі. О 17:30 Аварійна бригада Бориславського РЕМ ліквідувала пошкодження електропостачання населеного пункту відновлено в повному обсязі.

У Жидачівському районі о 08:00 унаслідок падіння дерева на повітряну лінію було частково знеструмлене село Махлинець. Аварійна бригада Жидачівського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 14:00.

У Жидачівському районі об 11:00 унаслідок пошкодження повітряної лінії був знеструмлені житловий будинок у селі Монастирець. Аварійна бригада Жидачівського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 21:00

У Жидачівському районі о 16:35 унаслідок пошкодження повітряної лінії були частково знеструмлені села Тернавка й  Мельнич. Аварійна бригадою Жидачівського РЕМ вже розпочала роботи з пошуку місця аварії. 

У Пустомитівському районі о 10:40 унаслідок спрацювання системи автоматики захисту лінії елктропередач було знеструмлене село Раківець. Аварійна бригада Пустомитівського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 13:08.

У Пустомитівському районі о 17:56 унаслідок пошкодження лінії елктропередач були знеструмлені селище Щирець і села Борщовичі, Холодновідка й Зубра. Аварійна бригада Пустомитівського РЕМ відновила о 18:36 електропостачання селу Борщовичі, а о 21:56 – Щирцю. З настанням світлого часу доби 3 липня будуть продовжені роботи з відновлення електропостачання селам Холодновідка та Зубра.

У Сокальському районі о 19:00 унаслідок пошкодження лінії елктропередач були знеструмлені місто Великі Мости й села Куличків, Бутини, Реклинець, Стемінь, Борове, Двірці, Пристань і Волиця). Аварійна бригада Сокальського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 22:22.

У Стрийському районі о 19:00 унаслідок виходу з ладу трансформатора (згорів), було частково знеструмлене село Пукеничі. Аварійна бригада розпочала роботи зі заміни трансформатора з настанням світлого часу доби 3 липня.

У Львові о 23:30 унаслідок пошкодження підземного високовольтного кабелю були знеструмлені житлові будинків №54 та №58)на вулиці Пасічній у Львові. З настанням світлого часу доби 3 липня аварійна бригада Личаківського РЕМ розпочала роботи з ліквідації аварії.

Про це повідомили сьогодні, 3 липня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:53 7 грудня 2021 р.

70 тварин з ЛКП Лев викинуть на сніг і мороз

Волонтери Львова, які опікуються безпритульними котами та собаками, звернулися до керівництва ЛКП «Лев» з проханням скасувати карантин у закладі або перенести його на теплішу пору року.

Рубрика: Ситуації

17:51 7 грудня 2021 р.

У Львівській МТГ у 2021 році від чадного газу загинуло 5 осіб

Зокрема, з початку 2021 року у Львівській міській територіальній громаді зафіксовано 52 випадки отруєння чадним газом, постраждало 120 людей, сталося 5 смертельних випадків. За аналогічний період 2020 року у місті Львові було зафіксовано 45 випадків отруєння, постраждала 101 людина, було 4 смертельні випадки.

Рубрика: Ситуації

17:45 7 грудня 2021 р.

На Львівщині - штормове попередження: туман і ожеледиця

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що по території Львівської області та місту Львову до кінця доби 7 грудня із збереженням вночі та вранці 8 грудня туман, видимістю 200 – 500 м, ожеледь.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу