Аварії знеструмили на Львівщині 20 населених пунктів

09:10 11 серпня 2017 р.

У четвер, 10 серпня, на території Львівської області сталися два порушення в роботі систем електропостачання.

Зокрема, в Мостиському районі о 19:25 унаслідок спрацювання апаратури захисту через коротке замикання на лінії електропередач були знеструмлені 16 сіл: Вовчищовичі, Дидятичі, Дмитровичі й Макунів – повністю, а Великі Мокряни, Велика Діброва, Волостків, Вуйковичі, Дмитровицьке Заріччя, Завадів, Кульматичі, Малі Мокряни, Мала Діброва, Мистичі, Стоянці й Шишеровичі – частково. О 21:30 знеструмленими ще залишалися Волостків (частково) й Вуйковичі та Стоянці (повністю). Усім знеструмленим селам повернули електропостачання о 23:02.

Натомість о 22:30 унаслідок пошкодження повітряної лінії електропередач (була відсутня одна фаза) без електропостачання частково залишилося місто Соснівка. Роботи з його відновленню електропостачання будуть проводитися 11 серпня.

Про це повідомили сьогодні, 11 серпня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу