Аварії знеструмили на Львівщині 16 населених пунктів

09:20 20 червня 2017 р.

У понеділок, 19 червня, на території Львівської області були зафіксовані порушень в роботі систем електропостачання.

Зокрема, о 10:18 унаслідок аварії на повітряній лінії були знеструмлені 15 будинків на вулиці Фабричній у Львові. Аварійна бригада Залізничного РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 12:05. 

Натомість о 12:15 унаслідок аварії на повітряній лінії були знеструмлені вулиці Дальня, Дубнівська, Полтави й Дрогобицька у Львові. Аварійна бригада Залізничного РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 16:00.  

Своєю чергою, о 15:55 унаслідок аварії на повітряній лінії було частково знеструмлене селище Рудно. Аварійна бригада Залізничного РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 18:30.

У Мостиському районі о 08:30 унаслідок пошкодження опори та спрацювання апаратури захисту на лінії електропередач були знеструмлені місто Судова Вишня та село Новосільці (частково). Аварійна бригада Мостиського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 15:45.

У Миколаївському районі о 09:40 для запобігання аварійної ситуації на лінії електропередач були знеструмлені села Дроговиж (частково), Велика Воля й Глуховець та хутори Кругле й Загора (повністю) Аварійна бригада Миколаївського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 17:00.

У Пустомитівському районі об 11:45 унаслідок падіння гілок дерев на дроти лінії електропередач було знеструмлене село Солонка. Аварійна бригада Пустомитівського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 15:15.

У Золочівському районі о 13:24 унаслідок спрацювання апаратури захисту на лінії електропередач були знеструмлені села Гологори, Гологірки, Камʼянисте, Стінка, Струтин і Трудовач. Аварійна бригада Золочівського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 15:27.

У Дрогобицькому районі о 23:30 унаслідок аварії на повітряній лінії була знеструмлена частина села у Ріхтичі. Аварійна бригада Дрогобицького РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання 20 червня о 00:20 (за винятком 78 будинків на вулиці Молодіжній, де роботи продовжені з настанням світлої пори доби.

Про це повідомили сьогодні, 20 червня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:56 21 вересня 2020 р.

Відбивалася сумкою з тортом: у Львові напали на одеситку

Близько 4-ї години ранку мешканка Одеси, яка на кілька днів приїхала до Львова, поверталася з весілля. Вийшовши з автомобіля на вулиці Хуторівка, жінка помітила невідомого, який приховує обличчя. Згодом, він пішов за нею.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу