Аварії знеструмили на Львівщині 15 населених пунктів

09:20 13 липня 2017 р.

У середу, 12 липня на території Львівської області сталися п’ять порушень у роботі систем електропостачання.

Зокрема, в Дрогобицькому районі у період з 07:00 до 12:00 унаслідок пошкодження в електромережах району було частково знеструмлене місто Стебник й повністю – села Далява, Лішня, Монастир-Лішнянський, Нове Село й Солонське. Їм уже повернули електропостачання в період з 14:00 до 17:15.

У Самбірському районі близько 8:00 унаслідок пошкодження в електромережах було повністю знеструмлене село Нагірне й частково – Гординя, якому вже овернули електропостачання о 17:45. Натомість роботи з відновлення електропостачання селу Нагірне ще тривають.

У Старосамбірському районі близько 08:00 унаслідок пошкодження в електромережах району було повністю знеструмлене село Стрілки й частково – Торгановичі. Їм уже повернули електропостачання в період з 13:30 до 17:40.

У Мостиському районі близько 08:00 унаслідок пошкодження в електромережах району були повністю знеструмлені села Боєвичі, Боратичі, Гусаків, Хідновичі й частково – Тишковичі. Їм уже повернули електропостачання о 12:35.

У Жовківському районі близько 08:00 унаслідок пошкодження в електромережах району було частково знеструмлене село Туринка, якому вже овернули електропостачання о15:15.

Про це повідомили сьогодні, 13 липня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу