Аварії знеструмили на Львівщині 13 населених пунктів

09:20 6 липня 2017 р.

5-6 липня на території Львівської області сталися п’ять порушень у роботі систем електропостачання.

Зокрема, в Жовківському районі 5 липня об 11:45 унаслідок виходу з ладу трансформатора на трансформаторній підстанції було знеструмлене село Зашків, якому ремонтна бригада Жовківського РЕМ повернула електропостачання о 19:30.

У Старосамбірському районі 5 жовтня близько 23:00 унаслідок грози були пошкоджені три повітряні лінії, що призвело до знеструмлення 40 трансформаторних підстанцій, ремонтувати які будуть 6 липня.

У Перемишлянському районі 5 жовтня близько 23:00 в результаті унаслідок грози були знеструмлені п’ятьнаселених пунктів (села Морозів Кут і Під Дубом та хутір Калабаня – повністю, а місто Бібрка й село Великі Глібовичі – частково). Роботи з відновлення їм електропостачання продовжені 6 липня .

У Стрийському районі 6 жовтня в період з 00:00 до 05:40 тимчасово були знеструмлені чотири населениі пункти (села Верхня Стинова і Йосиповичі – повністю, а селище Дашава й село Дуліби – частково). Роботи з відновлення їм електропостачання будуть проводитися 6 липня.

У Турківському районі вночі 6 жовтня були знеструмлені три села(Студівка й Мала Волосянка – повністю, а Явора 1 – частково). Роботи з відновлення їм електропостачання будуть проводитись 6 липня.

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу