Аварії знеструмили на Львівщині 12 населених пунктів

09:10 17 липня 2017 р.

У неділю, 16 липня, на території Львівської області сталися вісім порушень у роботі систем електропостачання.

Зокрема, в Бориславі близько 04:00 унаслідок ДТП зламалася опора та обірвалися дроти повітряної лінії, унаслідок були знеструмлені в будинках приватного сектору мікрорайону «Тустовичі». Аварійна бригада Бориславського РЕМ замінила опору й повернула електропостачання о 14:20.

У Львові о 09:10 унаслідок аварії в районній мережі були знеструмлені будинки на проспекті Червоної Калини й вулицях Хоткевича, Зубрівській, Чукаріна, Вашингтона та Пасічній. Аварійна бригада Сихівського РЕМ ліквідувала пошкодження, відтак, повернула електропостачання вулицям Хоткевича, Зубрівській і, Чукаріна та проспекту Червоної Калини о 14:25, а вулицям Вашінгтона й Пасічній – о 15:40. 

У Бродівському районі о 09:30 унаслідок спрацювання системи автоматики захисту на повітряній лінії були знеструмлені села Батьків, Маркопіль і Межигори. Аварійна бригада Бродівського РЕМ ліквідувала це пошкодження й повернула електропостачання знеструмленим о 15:46.

У Жидачівському районі о 09:35 унаслідок спрацювання системи автоматики захисту на повітряній лінії були частково знеструмлені села Заріччя, Іванівці й Межиріччя. Аварійна бригада Жидачівського РЕМ ліквідувала це пошкодження й повернула електропостачання знеструмленим о 17:10.

У Жовківському районі о 13:48 унаслідок спрацювання системи автоматики захисту на двох повітряних лініях були знеструмлені 102 будинки на вулицях Івана Франка й Володимира Івасюка в селі Малехів. Аварійна бригада Жовківського РЕМ ліквідувала це пошкодження й повернула електропостачання знеструмленим о 16:1.

У Пустомитівському районі о 14:04 унаслідок спрацювання системи автоматики захисту на повітряній лінії були знеструмлені 40 будинках на вулиці Бандери в селі Зубра. Аварійна бригада Пустомитівського РЕМ ліквідувала це пошкодження й повернула електропостачання знеструмленим о 18:00.

У Пустомитівському районі о 17:35 унаслідок спрацювання системи автоматики захисту на повітряній лінії були знеструмлені села Товщів і Селисько. Аварійна бригада Пустомитівського РЕМ разпочала ліквідацію аварії з настанням світлої пори дня 17 липня.

У Дрогобицькому районі близько 15:00 унаслідок виходу з ладу опори (причини зʼясовуються) обірвано дроти повітряної лінії, унаслідок чого були знеструмлені 52 будинків на вулиці Івана Франка у селі Дорожів. Аварійна бригада Дрогобицького РЕМ розпочне заміну опори з настанням світлої пори дня 17 липня.

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу