Аварії знеструмили на Львівщині 12 населених пунктів

09:34 29 червня 2017 р.

У середу, 28 червня, на території Львівської області були зафіксовані вісім порушень в роботі систем електропостачання.

Зокрема, у Жовківському районі в середу, 28 червня, о 07:30 унаслідок спрацювання системи автоматики захисту на лінії електропередач було знеструмлене село Воля-Висоцька). Аварійна бригада Жовківського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 9:18 .

Також у Жовківському районі в середу, 28 червня, о 08:52 унаслідок виходу з ладу розрядника на лінії електропередач було знеструмлене село Журавно. Аварійна бригада Жидачівського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 12:30.

У Сколівському районі в середу, 28 червня, о 10:46 унаслідок пошкодження абонентської трансформаторної підстанції були знеструмлені залишилося чотири села (Верхня Рожанка, Нижня Рожанка й Лихобора – повністю, а Тухля – частково). Аварійна бригада Сколівського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 13:53.

У Сокальському районі в середу, 28 червня, об 11:11 унаслідок пошкодження ізолятора на лінії електропередач було частково знеструмлене місто Великі Мости. Аварійна бригада Сокальського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 15:55.

Також у Сокальському районі в середу, 28 червня, о 16:10 унаслідок пошкодження абонентської трансформаторної підстанції були знеструмлені села Бутини, Волиця, Двірці й Пристань. Аварійна бригада Сокальського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 17:58.

У середу, 28 червня на території Шевченківського району Львова також були зафіксовані три порушення в роботі систем електропостачання.

Зокрема, в середу, 28 червня, о 18:45 унаслідок пошкодження кабельної перемички до трансформаторної підстанції були знеструмлені вулиці Кошиця, Окуневського й Сосюри. Аварійна бригада Шевченківського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 22:42. 

Натомість в середу, 28 червня, о 19:14 унаслідок пошкодження підземного високовольтного кабелю тимчасово були знеструмлені вулиці Миколайчука й Щурата. Аварійна бригада Шевченківського РЕМ відновила їм електропостачання за резервною схемою о 19:50.

Також у середу, 28 червня, о 19:14 унаслідок спрацювання автоматики захисту повітряної лінії 0тимчасово був знеструмлений будинок №3а на вулиці Мазепи, 3а аварійна бригада Шевченківського РЕМ відновила йому електропостачання о 21:06.

Про це повідомили сьогодні, 29 червня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу