Аварії знеструмили на Львівщині 12 населених пунктів

09:34 29 червня 2017 р.

У середу, 28 червня, на території Львівської області були зафіксовані вісім порушень в роботі систем електропостачання.

Зокрема, у Жовківському районі в середу, 28 червня, о 07:30 унаслідок спрацювання системи автоматики захисту на лінії електропередач було знеструмлене село Воля-Висоцька). Аварійна бригада Жовківського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 9:18 .

Також у Жовківському районі в середу, 28 червня, о 08:52 унаслідок виходу з ладу розрядника на лінії електропередач було знеструмлене село Журавно. Аварійна бригада Жидачівського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 12:30.

У Сколівському районі в середу, 28 червня, о 10:46 унаслідок пошкодження абонентської трансформаторної підстанції були знеструмлені залишилося чотири села (Верхня Рожанка, Нижня Рожанка й Лихобора – повністю, а Тухля – частково). Аварійна бригада Сколівського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 13:53.

У Сокальському районі в середу, 28 червня, об 11:11 унаслідок пошкодження ізолятора на лінії електропередач було частково знеструмлене місто Великі Мости. Аварійна бригада Сокальського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 15:55.

Також у Сокальському районі в середу, 28 червня, о 16:10 унаслідок пошкодження абонентської трансформаторної підстанції були знеструмлені села Бутини, Волиця, Двірці й Пристань. Аварійна бригада Сокальського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 17:58.

У середу, 28 червня на території Шевченківського району Львова також були зафіксовані три порушення в роботі систем електропостачання.

Зокрема, в середу, 28 червня, о 18:45 унаслідок пошкодження кабельної перемички до трансформаторної підстанції були знеструмлені вулиці Кошиця, Окуневського й Сосюри. Аварійна бригада Шевченківського РЕМ ліквідувала пошкодження й відновила електропостачання о 22:42. 

Натомість в середу, 28 червня, о 19:14 унаслідок пошкодження підземного високовольтного кабелю тимчасово були знеструмлені вулиці Миколайчука й Щурата. Аварійна бригада Шевченківського РЕМ відновила їм електропостачання за резервною схемою о 19:50.

Також у середу, 28 червня, о 19:14 унаслідок спрацювання автоматики захисту повітряної лінії 0тимчасово був знеструмлений будинок №3а на вулиці Мазепи, 3а аварійна бригада Шевченківського РЕМ відновила йому електропостачання о 21:06.

Про це повідомили сьогодні, 29 червня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу