Аварії знеструмили на Львівщині 10 населених пунктів

09:00 8 червня 2017 р.

У середу, 7 червня, на території Львівської області сталися сім порушень у роботі систем електропостачання.

Зокрема, у Дрогобицькому районі о 07:30 унаслідок пошкодження перемичок в трансформаторній підстанції було частково знеструмлене село Новошичі. Аварійна бригада Дрогобицького РЕМ повернула йому електропостачання о 13:05 

натомість о 07:55 унаслідок пошкодження повітряної лінії було частково знеструмлене в у Дрогобицькому районі село Попелі. Аварійна бригада Бориславського РЕМ повернула йому електропостачання о 14:00 .

У Перемишлянському районі о 07:30 унаслідок пошкодження повітряної лінії було часково знеструмлене село Осталовичі, якому повернули електропостачання о 14:15.

У Брюховичах о 10:00 унаслідок виходу з ладу рубильника на повітряній лінії були знеструмлені вулиці Львівська, Озерна, Польова, Ясна та прилеглі до них, яким повернули електропостачання о 12:20.

У Сколівському районі о 19:20 унаслідок пошкодження повітряної лінії були знеструмлені села Либохора, Верхня Рожанка, Нижня Рожанка повністю, а Тухля – частково. Аварійна бригада Сколівського РЕМ повернула о 23:12  електропостачання селам Либохора, Нижня Рожанка й Тухля  повному обсязі, в Верхній Рожанці – частково.

У Жидачівському район о 22:33 унаслідок пошкодження обладнання в трансформаторній підстанції було знеструмлене село Дроховичі. Аварійна бригада Жидачівського РЕМ розпочне повертати йому електропостачання з настанням світлого часу доби.

У Стрийському районі о 22:00 унаслідок виходу з ладу ізоляторів на трансформаторній підстанції було знеструмлене село Вівня. Аварійна бригада Стрийського РЕМ розпочне повертати йому електропостачання з настанням світлого часу доби.

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:27 1 березня 2021 р.

Мешканці кварталу Каліча Гора просять Садового ветувати забудову в історичному ареалі. Список депутатів, які підтримали новобуд

Мешканці кварталу Каліча Гора вдруге звертаються до міського голови Львова Андрія Садового з проханням вдруге накласти вето на ухвалу про розроблення детального плану території у районі Мартовича-Григоровича-Дудаєва.

Рубрика: Ситуації

13:10 1 березня 2021 р.

У ПП "Шегині" вперше онлайн показали, як пішоходи проходять контроль у час карантину (відео)

Сьогодні, 1 березня, західне регіональне управління Держприкордонслужби України продемонструвало онлайн особливості пропуску пішоходів через українсько-польський кордон під час дії карантинних обмежень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу