Аварії знеструмили на Львівщині 10 населених пунктів

09:00 8 червня 2017 р.

У середу, 7 червня, на території Львівської області сталися сім порушень у роботі систем електропостачання.

Зокрема, у Дрогобицькому районі о 07:30 унаслідок пошкодження перемичок в трансформаторній підстанції було частково знеструмлене село Новошичі. Аварійна бригада Дрогобицького РЕМ повернула йому електропостачання о 13:05 

натомість о 07:55 унаслідок пошкодження повітряної лінії було частково знеструмлене в у Дрогобицькому районі село Попелі. Аварійна бригада Бориславського РЕМ повернула йому електропостачання о 14:00 .

У Перемишлянському районі о 07:30 унаслідок пошкодження повітряної лінії було часково знеструмлене село Осталовичі, якому повернули електропостачання о 14:15.

У Брюховичах о 10:00 унаслідок виходу з ладу рубильника на повітряній лінії були знеструмлені вулиці Львівська, Озерна, Польова, Ясна та прилеглі до них, яким повернули електропостачання о 12:20.

У Сколівському районі о 19:20 унаслідок пошкодження повітряної лінії були знеструмлені села Либохора, Верхня Рожанка, Нижня Рожанка повністю, а Тухля – частково. Аварійна бригада Сколівського РЕМ повернула о 23:12  електропостачання селам Либохора, Нижня Рожанка й Тухля  повному обсязі, в Верхній Рожанці – частково.

У Жидачівському район о 22:33 унаслідок пошкодження обладнання в трансформаторній підстанції було знеструмлене село Дроховичі. Аварійна бригада Жидачівського РЕМ розпочне повертати йому електропостачання з настанням світлого часу доби.

У Стрийському районі о 22:00 унаслідок виходу з ладу ізоляторів на трансформаторній підстанції було знеструмлене село Вівня. Аварійна бригада Стрийського РЕМ розпочне повертати йому електропостачання з настанням світлого часу доби.

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу