Аварії знеструмили 31 населений пункт на Львівщині

11:00 6 січня 2017 р.

У п’ятницю, 5 січня, на території Львівської області були зафіксовані 18 порушень в роботі систем життєзабезпечення населення.

Зокрема, в Пустомитівькому районі близько 06:00 унаслідок спрацювання автоматики захисту повітряної лінії були частково знеструмлені шість сіл – Солонку, Зубру, Пасіки-Зубрицькі, Семенівку, Жирівку й Кротошин. Бригада Пустомитівського РЕМ ліквідувала цю аварію об 11:15.

Також у Пустомитівькому районі близько 18:20 унаслідок спрацювання автоматики захисту повітряної лінії було знеструмлені три села – Басівка, Зимна Вода та Конопниця. Бригада Пустомитівського РЕМ ліквідувала цю аварію о 20:08. Н аразі відновлено в повному обсязі електропостачання Басівки. 

У Жовківському районі близько 06:00 унаслідок спрацювання автоматики захисту було частково знеструмлене село Завадів. Бригада Жовківського РЕМ ліквідувала цю аварію о 10:00.

Також у Жовківському районі близько 09:00 унаслідок спрацювання автоматики захисту були знеструмлені частково село Зашків і селище Куликів. Бригада Жовківського РЕМ ліквідувала цю аварію о 15:16.

У Жовкві близько 17:00 унаслідок пожежі на трансформаторній підстанції на вулиці Петлюри були знеструмлені п'ять п'ятиповерхових та один восьмиповерховий будинки. Бригада Жовківського РЕМ ліквідувала цю аварію о 21:30.

Також у Жовківському районі близько 18:19 унаслідок спрацювання автоматики захисту було знеструмлене село Малехів. Бригада Жовківського РЕМ ліквідувала цю аварію о 18:19.

У Жидачівівському районі о 05:00 унаслідок падіння гілок дерев на повітряну лінію електропередач були знеструмлено житлові будинки на двох вулицях у селі Піддністряни. Бригада Жидачівського РЕМ ліквідувала цю аварію о 12:10.

У Перемишлянському районі близько 06:00 унаслідок спрацювання автоматики захисту було повністю знеструмлене село Біле. Бригада Перемишлянського РЕМ ліквідувала цю аварію о 16:37.

У Миколаївський районі близько 06:00 унаслідок спрацювання автоматики захисту були частково знеструмлені місто Миколаїв і село Дроговиж. Бригада Миколаївського РЕМ  ліквідувала цю аварію об 11:10.

У Сокальському районі близько 09:06 унаслідок спрацювання автоматики захисту повітряної лінії були знеструмлені місто Великі Мости (частково) й три села – Реклинець, Борове й Стремінь (повністю). Бригада Сокальського РЕМ ліквідувала цю аварію об 11:48.

У Львові о 10:20 унаслідок пошкодження повітряної лінії залишилися без електропостачання житлові будинки на вулиці Повітряній та п’яти прилеглих до неї. Бригада Залізничного РЕМ «Львівенерго» ліквідувала цю аварію о 12:35.

У Дрогобицькому районі о 13:30 унаслідок спрацювання автоматики захисту тимчасово було знеструмлене село Летня. Бригада Дрогобицького РЕМ ліквідувала цю аварію о 16:10.

Також у Дрогобицькому районі о 16:07 унаслідок спрацювання автоматики захисту було частково знеструмлене село Волоща. Бригада Дрогобицького РЕМ ліквідувала цю аварію о 18:04.

Також у Дрогобицькому районі о 21:25 5 січня унаслідок спрацювання автоматики захисту повністю знеструмлене село Вороблевичі. Роботи з відновлення йому електропостачання були сплановані з початком світлої пори доби 6 січня.

У Бориславі близько 15:19 унаслідок пошкоджень в міських електромережах залишилис без електропостачання чотири житлових будинки на вулиці Володимира Великого. Бригада Бориславського РЕМ ліквідувала цю аварію о 18:07.

У Мостиському районі близько 18:25 унаслідок спрацювання автоматики захисту повітряної лінії тимчасово були знеструмлені села Княжий Міст і Довгомостиська (повністю) та місто Судова Вишня (частково). Бригада Сокальського РЕМ ліквідувала цю аварію о 22:48.

У Стрийському районі близько 19:15 унаслідок спрацювання автоматики захисту повітряної лінії  було знеструмлене село Добряни (частково). Бригада Стрийського РЕМ ліквідувала цю аварію о  20:40 аварійна ліквідувала пошкодження, електропостачання відновлено в повному обсязі.

Про це повідомили сьогодні, 6 січня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:22 20 січня 2021 р.

ДТП на Яворівському полігоні: у госпіталі повідомили про стан військових, серед яких дві жінки

На Львівщині вісьмом військовослужбовцям, яких госпіталізували з травмами після ДТП біля Яворівського полігону, надано кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичному центрі Західного регіону.

Рубрика: Ситуації

17:15 20 січня 2021 р.

Вибух у дерев'яній церкві на Львівщині: 62-річний чоловік отримав опіки

20 січня о 07:13 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в м.Стрий на вул.Львівська, 156 а в дерев'яній каплиці "Священномученика Йосафата Коциловського УГКЦ", критій бляхою, розміром 25х7 м, висотою 8 м.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу