Аварії знеструмили 29 населених пунктів на Львівщині

09:45 5 січня 2017 р.

У середу, 4 січня, на території Львівської області були зафіксовані сім порушень у роботі систем життєзабезпечення.

Зокрема, в Дрогобицькому районі близько 04:30 унаслідок спрацювання автоматики захисту тимчасово були повністю знеструмлені вісім населених пунктів. Аварійна бригада Бориславського РЕМ ліквідувала пошкодження о 14:00, відтак, електропостачання цих населених пунктів уже відновлено в повному обсязі.

Однак о 15:07 унаслідок спрацювання автоматики захисту тимчасово повністю були знеструмлені ще п’ять населених пунктів у Дрогобицькому районі. Аварійна бригада Дрогобицького РЕМ ліквідувала пошкодження о 19:00, але електропостачання ще не відновлено жителям одного житлового будинку в селі Биків та одного житлового будинку в селі Ясениця.

У Жовківському районі близько 04:50 унаслідок спрацювання автоматики захисту тимчасово були знеструмлені 10 населених пунктів (чотири – повністю, а шість - частково). Аварійна бригада Бориславського Жовківського РЕМ ліквідувала пошкодження о 12:15, але електропостачання ще не відновлено жителям одного житлового будинку в селі Глинсько та одного житлового будинку в селі Костеїв.

У Сколівському районі о 16:10 унаслідок спрацювання автоматики захисту тимчасово повністю були знеструмлені два населені пункти. Аварійна бригада Сколівського РЕМ ліквідувала пошкодження о 18:40, відтак, електропостачання цих населених пунктів уже відновлено в повному обсязі.

У Перемишлянському районі близько 06:00 унаслідок спрацювання автоматики захисту тимчасово були знеструмлені три населені пункти (один – повністю, а два – частково). Аварійна бригада Перемишлянського РЕМ ліквідувала пошкодження о17:10, відтак, електропостачання цих населених пунктів відновлено в повному обсязі.

У Бориславі близько 06:00 унаслідок пошкоджень в міських електромережах тимчасово без електропостачання залишилися шість приватних житлових будинків. Роботи з відновлення їм електропостачання продовжено з настанням світлого часу доби 5 січня.

Про це повідомили сьогодні, 5 січня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

23:02 17 січня 2021 р.

У Львові розшукують вагітну маму двох дітей, яка зникла дорогою з пологового будинку

У неділю, 17 січня, Шевченківський відділ поліції оголосив у розшук 31-річну Оксану Бекеш. Мати двох дітей, яка перебуває на третьому місяці вагітності, зникла два дні тому: вона поїхала на огляд до лікаря у пологовий будинок на вул. Раппопорта, проте звідти додому не повернулася.

Рубрика: Ситуації

10:23 17 січня 2021 р.

Біля Радехова згорів будинок

На момент прибуття пожежників до місця виклику ввесь будинок був охоплений вогнем.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу